PDA

Zobacz pełną wersję : Znacie jakis komponent który...



danciol
02-10-2010, 20:22
Znacie jakiś komponent który będzie działał mniej więcej tak:
mam artykuł o jakimś tam zleceniu a poniżej chce mieć przycisk który "rezerwuje" dane zlecenie i nikt inny już nie może go zarezerwować.
Idąc za ciosem chciałbym żeby u mnie na koncie administratora pojawiła się informacja o tym kto zarezerwował artykuł dla siebie oraz chciałbym żeby na koncie użytkownika pojawiła się o tym informacja.

Bazyl
02-10-2010, 20:28
Witam,

Ja nie znam, ale jak na debiutanta to niezłe pytanie...

danciol
02-10-2010, 21:33
Może jakieś kombinowanie ze sklepem gdzie artykuł dać jako przedmiot i po prostu ustawić ilość sztuk na 1?

krzychoooo
02-10-2010, 21:35
Może jakiś system komentarzy gdzie da się ustawić max liczbę komentarzy na 1.

danciol
02-10-2010, 21:38
Może jakiś system komentarzy gdzie da się ustawić max liczbę komentarzy na 1.
myślałem o tym ale zależy mi też żeby można było zrezygnować, a pozatym jakoś tak mało profesjonalnie w komentarzu wpisać" ja pierwszy biorę to".

PeFik
02-10-2010, 23:38
a jakiś komponent do rezerwacji ? odpowiednia modyfikacja powinna dać zadowalający efekt.

Aczkolwiek fajnie bylo by znać pełny opis twojego zlecenia, a nie tylko połowiczne rezerwacja artykułu.

A ceny tego typu komponentów nie są aż takie wysokie. Zważywszy ile by cię taka usługa kosztowała u programisty.

danciol
03-10-2010, 14:01
Masz namyśli coś takiego jak Jomres? wiesz ja narazie nie chce w to wkładać pieniędzy, ale to tylko narazie, jak wszystko wypali to kasa sie znajdzie na programistę i nie tylko. A co do opisu to chodzi mi o coś takiego:
mam artykuł o treści np.
Sprzedam flaszke za 15zł
i na dole przycisk biorę to czy coś takiego.
Chce też zeby każdy miał w swoim ustawieniach konta takie cuś jak np. Moje transakcje i w nich opis artykułu, stawka co za ile sprzedał lub kupił i możliwość rezygnacji która zostaje blokowana po pewnym czasie.

Tak że nie wiem może z tym sklepem by sie udało dać artykuł jako produkt ilość ustawiona na 1. a Moje transakcje to był by Mój koszyk i tam transakcje.