PDA

Zobacz pełną wersję : Przeniesienie daty dodania, edycji i autora na koniec artykułu



maximodo
04-10-2010, 22:49
Mam problem z przeniesieniem daty dodania, daty edycji i autora artykułu na koniec artykułu - wiem, że mogę ty całkowicie wyłączyć, jednak nie tego potrzebuję.

Na ten moment pojawia się na początku każdego wątku, jednak wolałbym aby to było na końcu. Udało mi się to osiągnąć jedynie dla niektórych artykułów, tzn. takich, które nie są wyświetlane na stronie głównej. W tym celu edytowałem plik: default.php

templates/rt_quasar_j15/html/com_content/articleCo zrobić, aby wszystkie artykuły wyświetlały to w taki sposób?

Robster
05-10-2010, 00:21
Musisz edytować pliki dla każdego z widoków. Więcej jest na forum, w google i na wiki pod hasłem NADPISYWANIE SZABLONEM. Poszukaj, poczytaj i jakbyś nadal czegoś nie był pewien to dopytaj.

maximodo
05-10-2010, 19:07
uhh każdy z widoków?
Ok postaram się coś jeszcze znaleźć na ten temat...
Dzięki za naprowadzenie na jakiś punkt zaczepienia :)

Robster
05-10-2010, 19:21
Nie masz ich dużo, bo 3-4. 5 jeśli wliczysz w to archiwum. Wszystko wygląda bardzo podobnie więc zmieniasz cały czas te same linie.

To pewnie wiesz ale na wszelki wypadek Ci podam. Zmieniasz widoki w components/com_content/views/... - gdzie ... to każdy z folderów. Wszystkie zmiany wprowadź metodą NADPISYWANIA SZABLONEM. Informacje na ten temat znajdują się na wiki i na jednym bardzo fajnym blogu, który znajdziesz wpisując w google wcześniej wymienione słowa kluczowe.