PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z jcomments na Internet Explorer



shadowman25
05-10-2010, 13:22
Zainstalowałem jcomments i w firefoxie pod artykułami wyświetla mi go poprawnie natomiast w internet explorer pola gdzie sie w pisuje dane do komentarzy przesunięte są odrobine w prawo.

Poradzcie jakto ustawić by wyśwuietlało tak samo jak w firefoxie

Dzięki z góry za pomoc

Robster
05-10-2010, 14:25
Zrobić osobny szablon dla IE? W sumie nawet nie podałeś, która to wersja IE bo u mnie (IE8) nie ma problemów z JC. Link do strony też by nieco sprawę ułatwił.

shadowman25
05-10-2010, 14:35
Internet explorer, wersja 8. www.zbigniewdranka.pl (http://www.zbigniewdranka.pl)

Robster
05-10-2010, 14:52
Nie chcę Ciebie tutaj w błąd wprowadzać lub zgadywać, ale myślę że to wina dyrektywy !important. Czytałem, że IE nie zawsze sobie z nią radzi, a Ty masz w stylach JC namieszane nieco nimi i to właśnie w linijkach odpowiedzialnych za marginesy.
Spróbuj w #jc dodać float:left; lub text-algin:left; i sprawdź czy wszystko się wyrówna do jednej linii z lewej strony. Jeśli tak się stanie, to przyczyną będą !important.

shadowman25
05-10-2010, 15:18
Próbowałem zrobić coś w pliku style oraz style_rtl.css z katalogu jcomments i nic sie nie zmienia. Może ja coś robie źle poprostu bo jestem w tympoczatkujący. Bardzo proszę o dalsza pomoc