PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebuje pomocy



mattanart
05-10-2010, 19:59
mam taki problem, kiedy instaluje jakikolwiek template do joomle to pozycja vertical menu wyświetla mi się za każdym razem bez sformatowania - same słowa jako odnośniki bez żadnych efektów, chociaż template takie zawiera, co mogę z tym zrobić??

moja strona www.wfstudio.pl - menu po lewej
Proszę o pomoc

PeFik
05-10-2010, 20:47
a może ten moduł powinien mieć dodatkowy styl ? a więc trzeba coś dopisać w parametrach np. _menu ... ?? nie wiem skąd masz ów szablon, więc trudno zgadywać co dopisać, ale np. z szablonami z yootheme tak jest.

mattanart
05-10-2010, 20:52
to nie jest z jednym szablonem, to się dzieje z jakimkolwiek, nawet ze zrobionym przeze mnie w programie artisteer 2, może coś w ustawieniach joomli

a_m
05-10-2010, 21:13
bez sformatowania a jak ma być sformatowane? jakie formatowanie obiecywało demo szablonu? itp; menu po lewej jakoś jest sformatowane - każdy element jest opisany w css; o co chodzi?

mattanart
05-10-2010, 21:18
chodzi o to, że docelowo w szblonach były jakieś efekty - butony, podświetlenia po najechaniu itp, a za każdym razem menu boczne wyświetla w takiej formie, niezależnie jaki szblom

a_m
05-10-2010, 21:28
bo w szablonie - widocznie - nie ma formatowań dla "efektów"; najeżdżasz myszką i nic się nie dzieje? należy poczytać co zrobić, żeby się działo; chcesz modyfikować szablony - bez podstaw html i css się nie da; chodzi Ci o "efekty" szukaj szablonów / przeglądaj ich dema i korzystaj z tych, które mają to, o co Ci chodzi

mattanart
05-10-2010, 21:32
no właśnie w tym rzecz, że przeglądam
tak wygląda miniatura mojego szblonu = menu powinno wyglądać tak jak po lewej
3117

a wygląda tak jak na stronie. zawsze się tak dziej i nie wiem dlaczego, przeglądałem już wiele dem i wrzucałem wiele szblonów i zawsze to samo...

a_m
05-10-2010, 21:38
co to znaczy - "powinno"? to jest zrzut z programu graficznego? w stylach masz, żeby była strzałka - tło dla li i kolor dla czcionki elementu a i span; nie ma żedenego tła itd. więc strona nie wygląda jak na screenie

mattanart
05-10-2010, 21:41
to jest wersja którą tworzyłem w programie artisteer, i tam zrobiłem inne menu, a poza tym jak przeglądałem dema innych template-ów to w demie było inaczej a jak wrzuciłem na serwer to tak jak teraz