PDA

Zobacz pełną wersję : Rozwijane menu ciągle się chowa.



michael1msc
05-10-2010, 20:27
To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich serdecznie. Mam taki problem: stowrzyłem w joomla rozwijane menu pionowe, a wim jak to w menu różne podmenu itd. Struktura mniej więcej taka:
1. Menu
2. Menu
3. Menu
a) Podmenu
b) Podmenu
c) Podmenu
4. Menu
Standardowo pozycje podmenu są u mnie zwinięte, jak klikam na 3. Menu to pozycje podmenu się rozwijają, niestety jak klikam na któreś podmenu a,b lub c to po przeniesieniu mnie w dane miejsce menu się zwija. Wie ktoś może jak ustawić by po wybraniu podmenu, menu był nadal rozwinięte?

PeFik
05-10-2010, 20:34
może zmienić moduł menu ? choć z tego co wiem większość menu typu rozwijanego po kliknięciu wraca do swojej poprzedniej pozycji , taki urok.

michael1msc
06-10-2010, 21:03
Hmm i nic nie da się z tym zrobić? Kurcze nie chce instalować jakiegoś javy czy tego typu bo to zwyczajne nawet ładnie wyszło :blink: No ale jeśli nic nie da rady zrobić to chyba ustawie na zawsze rozwinięte podmenu.

slomers
26-12-2010, 21:26
Witam, mam ten sam problem. Czy udało Ci się to rozwiązać?

Speed_zone
27-12-2010, 03:41
To zależy od szablonu z jakiego korzystasz... Ale może to Ci jakoś pomoże;)
Wejdź w rozszerzenia i moduły. Wybierz menu, które chcesz zmienić. Następnie w sekcji Parametry modułu masz Podrzędne zawsze - zaznacz tak ;) i po płaczu:)
Jak nic nie da, będziemy dalej myśleć ;)

unkas
31-12-2010, 14:01
Witam
Ja mam inny problem mam zrobione menu:
Menu
podmenu1
podmenu2
podmenu3
i teraz moje pytania jak zrobić żeby po kliknięciu w "menu" rozwijały się podmenu ? Jaki tryb ustawić w "menu" ?

slomers
31-12-2010, 14:36
Do Speed zone... Próbowałem już z tą opcją i działa podrzędne zawsze jest pokazane, ale ja bym chciał żeby otwierało się tylko w sytuacji gdy główne jest aktywne i nie znikało gdy przełączymy na inne podrzędne w tym samym menu głównym.

I nawet jak ustawiam coś takiego w pozostałych parametrach modułu menu to i tak nie działa :/