PDA

Zobacz pełną wersję : Zepsułem dostęp do panelu administratora



monarcha
05-10-2010, 22:06
Zmieniałem kilka opcji w działaniu CMS (jakieś pokazuj zalogowane osoby, wyświetlaj stopkę, uniemożliwiłem rejestrację nowym użytkownikom... coś jeszcze) po wyłaczeniu przeglądarki po jakimś czasie poczułem potrzebę ponownej edycji artykułu, jednak nie jest możliwe zalogowanie się, wpisuję poprawny login i poprawne hasło (dla mnie super-admina, próbowałem tez zalogować się na innego użytkownika z rangą administrator), po potwierdzeniu wpisanych danych wciskam przycisk logowania i nic się nie dzieje, strona przeładowuje się i prosi o ponowne wpisanie danych do logowania.
Gdy wpiszę niepoprawne dane, wyświetla komunikat o błędzie.
Nie instalowałem żadnych dodatków.
Jak można to szybko naprawić?
Może być opcja brutalna czyli zastąpienie folderów które za to odpowiadały, czy edycja pliku z danymi...

seba.adm
05-10-2010, 22:14
Witam.

Pod postem, który napisałeś masz listę podobnych tematów. Na przyszłość, sugeruję przed dokonywaniem jakichkolwiek zmian zrobienie kopii bezpieczeństwa. Tak przy okazji - dlaczego piszesz w dziale Joomla 1.0? Czyżby Twój problem dotyczył tej wersji?

monarcha
06-10-2010, 13:18
Z paniki pomyliłem działy :D
Żadna rada z niżej podanych nie działa. Dlatego założyłem nowy temat, ale doczytałem że pewnie wyłączyłem obsługę plików tymczasowych, może to być przyczyną?
Nie wyświetla się żaden błąd, logowanie przez index2.php też nie działa.