PDA

Zobacz pełną wersję : Połączenie menu ze stroną startową



Drapeta
06-10-2010, 23:54
Dlaczego w Joomla menu główne jest połączone z tym co się ma wyświetlać na stronie startowej? Dla przykładu... Jeśli usunę pozycję Start z mod_mainmenu, to są problemy z treścią na stronie startowej! Nie chcę tak... :podstep: Chciałbym by strona startowa była niezależna od menu! Proszę o podpowiedź. DZIĘKI :)

P.S. OK... Już wiem... "Menu mainmenu nie można usunąć. Jeśli je usuniesz, Joomla! nie będzie działać! W menu mainmenu musi być przynajmniej jedna pozycja - łącze do dowolnego elementu treści, do dowolnej strony. Standardowo w Joomla! łącze to prowadzi do komponentu Strona startowa [FrontPage]"...

LIPA TROSZKĘ... Mam drugie pytanie... Powiedzmy, że mam kilka sekcji... Jak zrobić by... dajmy na to było 5 odnośników na stronie głównej - każdy do innej sekcji. Jak klikniemy na odnośnik, to ładuje się dana sekcja, a w niej kategorie i np. kilka artykułów (czołówki artykułów, migawki). Nie ma problemu by ładował się jeden artykuł, ale by każda kategoria miała własną stronę główną? DZIĘKI! :)

OK Mam już chyba - Typ pozycji menu.Temat można chyba zamknąć. Chyba, że ktoś ma sposób jak pominąć mainmenu? :lol: