PDA

Zobacz pełną wersję : Uklad strony



Petro25g
08-10-2010, 21:50
Gdzie moge znalesc info na temat ukladu strony?? chodzi o umieszczenie artykulow mianowicie po lewej menu, panel uzytk. itp po prawej tez rozne penele reklamy tabele itp. Na gorze na srodku jeden najnowszy news a podspodem zeby newsy byly 2 obok siebie i tak do samego dolu. Na dole moga sie znajdowac 3 rubryki z linkami do informacji. troche to chyba niejasne wiec szukam dokladnych info na wiki.... ktos mnie nakieruje??

a_m
08-10-2010, 21:57
masz narysowane i chcesz poczytać jak to zrobić w Joomla?

Petro25g
08-10-2010, 22:08
gdzie mam narysowane??mam str od podstaw i nie wiem gdzie co mam wpisac i umiescic dlatego chcialbym dostac link na wiki i nie zawracac gitary ;p

a_m
08-10-2010, 22:30
masz narysowane = masz rozplanowane - tak to przedstawiłeś w pierwszym poście; chcesz linka do wiki.joomla.pl z realizacją swojego projektu?

Petro25g
08-10-2010, 22:44
jezeli bym mogl bo wiesz zawsze cos mozna zmienic a chcialbym wiedziec od kuchni co i jak :/ moze pozniej bedzie dla mnie jasne ze to bylo niepotrzebne ale zawsze warto miec niz nie miec :P bede wdzieczny jezeli to nie problem ale jak ci sie nie chce szukac to nie ma sprawy :)

Robster
08-10-2010, 22:46
Kolega bladego pojęcia o J! nie ma i w tym jest problem. Zainstaluj sobie mistrzu Joomle! i pobaw się nią przez dzień lub dwa, a zrozumiesz jak irytujące może być to pytanie, dla osób które zrobiły już to wcześniej.
Ja rozumiem, że można mieć lenia i nie dociekać niektórych spraw, a tym samym zadawać niepotrzebne pytania. Niemniej twój problem jest taki, że nigdy nie widziałeś na oczy działającej J!, bo układ który chcesz uzyskać, jest dostępny ZARAZ NA STARCIE przy uruchomieniu J! np. na MovAMP'ie.

Petro25g
08-10-2010, 23:02
ok moze i masz racje z tym ze narazie nie moge poswiecac dnia na rozkinianie joomli! bo juz 3 dni mi zeszly na uzupelnianie danych itp samego Menu wiec pytam z zapasem tylko :) jak znajde sie na tej drodze to sie wszystkiego dowiem mam nadzieje i nie bede Wam glowy zawracam takimi *******ami :P ale lubie miec wszystko ogarniete zanim to dokladnie zrobie wiec sam wiesz :) ok koniec tematu :P odezwe sie w przyszlosci

P.S. Z J! dopiero zaczynam tak jak Ty kiedys wiec teraz dla ciebie to troche dziwne te moje pytania :p

zwiastun
11-10-2010, 14:17
ok moze i masz racje z tym ze narazie nie moge poswiecac dnia na rozkinianie joomli! bo juz 3 dni mi zeszly na uzupelnianie danych itp samego Menu wiec pytam z zapasem tylko :)
Zatem znajdź czas! Nam zeszło kilka lat nad niektórymi kwestiami, abyś Ty się nie musiał nimi zajmować.

PeFik
11-10-2010, 14:21
Rodacy do księgarń marsz, nim VAT na książki nas pogrąży. Mamy rok 2010 - książek, które poruszały tematykę Joomla! naliczyłem 17 sztuk. Do tego są liczne artykuły w magazynach, kursy DVD, więc nikt mi nie udowodni że nie ma skąd wiedzy czerpać.

Petro25g
11-10-2010, 21:33
Właśnie mamy 2010 :) więc zamiast książek ludzie szukają informacji w internecie :) pozdrawiam

a_m
11-10-2010, 21:52
coś mi się wydaje, że w tej wypowiedzi akcent bardziej pada na "w internecie" niż "szukają" / zamykamy, bo nic z tego nie wynika