PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dodatku żeby zrobić katalog skuterów. Może ktoś mi pomóc?



Notarius
09-10-2010, 15:43
Witam,

Tak jak w temacie, potrzebuje fajnego, rozbudowanego katalogu, tak żeby umieścić w nim kilka zdjęć i opis danego skutera.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam,
Kamil

Robster
09-10-2010, 16:06
A standardowe sekcje i katalogi nie wystarczają? Do każdej kategorii możesz dodać zdjęcie + opis, a każdy artykuł może robić za pojedynczy model.

tusiejoomluje
09-10-2010, 16:12
tym razem ja pomogę :]
Wypróbuj VirtueMart. Wyłączając mu opcje sklepu. Każdy skuter będziesz mógł przypisać do odpowiedniej, utworzonej wcześniej kategorii produktów (skuterów) i dodać parametry wg których będzie można je wyszukiwać.
Jeśli będziesz potrzebował więcej pomocy to pisz

GOGOKOM
09-10-2010, 17:31
Zerknij http://extensions.joomla.org/extensions/directory-a-documentation/directory
poza tym możesz spróbować z komponentami ogłoszeń, po pewnych modyfikacjach będą dobrymi katalogami
wyżej wspomniany VM też się nada możliwości masz sporo każda ma wady i zalety wybieraj i walcz:)

Dylek
09-10-2010, 21:28
K2 i pojechał :)

Notarius
09-10-2010, 23:32
Dziękuje koledzy,

Póki co testuje na Sobi2, nie wiem czy to ogarnę i czy będzie dobre, ale zobaczymy.

Wygląda to jakoś tak:

http://skutery-info.pl/component/sobi2/?sobi2Task=sobi2Details&catid=54&sobi2Id=3

Jutro popracuje jeszcze nad samym układem:)

Pozdrawiam,
Kamil

kurtz
10-10-2010, 07:59
spoko stronka. udany koncept. poszedłbym za radą dylka. zawsze możesz z k2 walnąć komis.

Notarius
10-10-2010, 21:21
Dzieki za propozycje, Dzięki icek_klezmer za ocene. Co do K2 to dla Mnie osobiście już ciężki temat. Na informatyce się znam tyle co na marynarce czyli praktycznie wcale:) To czego się nauczę i mi ktoś pokaże to zrobię:) A k2 to jakieś "moduły" których nie potrafię zainstalować...:) Jeżeli jest ktoś chętny pomóc, oczywiście odpłatnie w zrobieniu dobrego katalogu to czekam na odpowiedz. Bynajmniej kogoś kto mi pomoże zrobić to w wersji roboczej (dopasowanie do strony, ulozenie modułów itp.) I wprowadzi Mnie w to głębiej z objaśnieniem większym:)

Pozdrawiam,
Kamil

Ps. Mam jeszcze jedno pytanie. Na stronie głównej zdarza mi się tak, że jak wrzucę coś do FLASHa to rozwala mi site, prawa kolumna zaczyna się dopiero na samym dole strony... Idzie to jakoś ustawić tak, żeby to było cały czas w jednym miejscu? Żeby się nie rozchodziło? Czy zdjęcie we flashu musi mieć konkretne wymiary?

Przepraszam za tak dużą ilość pytań...