PDA

Zobacz pełną wersję : nie mogę dodać kategorii art. - nie dziala zapisz i zastosuj



Koller
10-10-2010, 15:12
Dodalem sekcje i chce dodac kategorie artkułów ale kiedy uzupelnie wszystko dane i daje zapisz lub zastosuj to nic sie nie dzieje. Nowa kategoria sie nie pojawia . jak temu zaradzić?

Robster
10-10-2010, 16:34
Wyloguj się zamknij okno przeglądarki i zaloguj się ponownie. Jeśli jeden raz nie pomoże ponawiaj do skutku (zazwyczaj jeden raz wystarcza).

Koller
10-10-2010, 17:15
ale to co chwile mam tak robic? chce napisac artykuł i się go nie da wysłać. muszę skopiować treść, wylogować się i wklejać ponownie? to uciążliwe

Robster
10-10-2010, 17:50
No niestety. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale nawet na localhost miałem takie problemy. Zazwyczaj jest to spowodowane dużą liczbą (pojęcie względne) nadpisań artykułu.

kartos
17-10-2010, 21:32
Mam to samo. Nie jest to kwestia ilości nadpisań. Nie pomaga też zamykanie przeglądarki. Dodałem 2 artykuły, kolejnych nie mogę już dodać. Brak reakcji przycisków ZAPISZ i ZASTOSUJ :-( Nie mogę też poprawić już istniejących artykułów.

PeFik
17-10-2010, 22:58
1) zmień przeglądarkę i spróbuj ponownie (!)
2) zresetuj komputer - hahah, nieśmiertelna porada każdego admina sieci, ale czasami pomaga.

Pracujesz na www czy localhoscie ?

kartos
18-10-2010, 08:50
Wczoraj zauwazylem, ze zjawisko to wystepuje przy pracy na przegladarce Google Chrome. Kiedy przeskoczylem na IE, problem nie powrocil. Innych przegladarek na razie nie testowalem.

PeFik: Wiec Twoj pkt 1 trafny jest :-)

(PS: Pracuje na www, nie na localhost.)

PeFik
18-10-2010, 10:04
Cieszy mnie to niezmiernie, że pomogłem :D. Jak to mówią, najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze.:P

Robster
18-10-2010, 12:26
Czyli u mnie problem był ten sam :/ W sumie troszkę dziwna sprawa, bo uważałem CHROME za najmniej problematyczną przeglądarkę, a tu taki zonk :/ Może naprawią, to jakąś łatką w przyszłości, ewentualnie wyeliminują w J! 1.6

Teper
25-11-2011, 15:44
U mnie znow jest podobny problem tyle ze przy tworzeniu czegokolwiek, w kazdym miejscu gdzie moge zastosowac przyciski save, close, edit one po prostu nie dzialaja, probowalam na innych przegladarkach (firefox, IE, na codzien pracuje na chrome), na innych komputerach. Problem utrzymuje sie od kilku dni. Dodam jeszcze ze zarowno joomle mam po angielsku jak i cale oprogramowanie w komputerze wiec odpada problem z jezsykiem.

jkoch
03-12-2011, 08:55
U mnie jest podobny problem, nie działa żaden edytor, wogóle nie widać ikonek edytora, nie działają opcje zapisu - wszystko to w firefoxie i chromie. Działa jedynie ne IE. Ma ktoś jakieś lekarstwo? Wsyzstko działało dobrze do momentu wgrania aktualizacji joomla (a może to moje spostrzeżenie). Kiedyś miałem podobny problem w joomla 1.0 z dodawaniem obrazków, dlatego przeszedłem na joomla 1.5, ale widzę, że i tutaj cos się pokiełbasiło.

zwiastun
03-12-2011, 12:43
Próba zapisu w innym edytorze, bez edytora?

nikszal
03-12-2011, 14:01
Kiedyś miałem podobny problem w joomla 1.0 z dodawaniem obrazków, dlatego przeszedłem na joomla 1.5, ale widzę, że i tutaj cos się pokiełbasiło.
Nic się nie kiełbasiło. Zacznij od porządnego hostingu, a później będziesz mógł narzekać.

Gdzie masz hosting?

jkoch
03-12-2011, 16:18
Nic się nie kiełbasiło. Zacznij od porządnego hostingu, a później będziesz mógł narzekać.
Hosting mam wykupiony profesjonalny w nazwa.pl, więc nie mogę na niego narzekać

nikszal
03-12-2011, 16:21
home.pl jest też profesjonalny :D tylko sprawdź ile jest na tym forum postów z problemami związanymi z tym hostingiem.

zwiastun
03-12-2011, 17:31
@jkoch: Rozmowa zbacza na boki. Pytałem, czy przetestowałeś w innym edytorze, bez edytora. Chcesz rozwiązać problem, czy sobie pogaworzyć. Na gaworzenie czasu szkoda i pieniędzy.

jkoch
03-12-2011, 18:28
zwiastun
Pytałem, czy przetestowałeś w innym edytorze, bez edytora

Tak próbowałem TinyMCE 2.0, Editor JCK, Editor JCE - wszystkie poprawnie działają w IE na FF i Chrome żaden