PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena forum 1.5.12 przycisk rejestracji



imaco89
11-10-2010, 21:21
Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników tego forum!

Otóż mam pewien problem: mam forum założone na mojej stronie w wyżej wymienionej wersji i po prostu nie pokazuje mi się przycisk aby móc zakończyć rejestrację! Spójrzcie.

http://i54.tinypic.com/2vb08rt.jpg

1. Po najechaniu myszką na wyżej zaznaczony element można bez problemu zobaczyć, że ISTNIEJE ten przycisk, lecz po prostu jest jakoś ukryty.
2. Zresztą to jest do punktu pierwszego informacja, że istnieje hiperłącze.

Oto moja prośba do was, męczę się już z tym kolejny dzień i kompletnie nie umiem poprawić tej 'błahostki' czy istnieje ktoś kto mógłby mi pomóc naprawić ten błąd?

a_m
11-10-2010, 21:31
podaj link albo zobacz tutaj ---> www.szklana_kula.pl

imaco89
11-10-2010, 21:36
//już nieaktualne, tutaj był link do strony. : )

a_m
11-10-2010, 21:44
w template.css masz wpis -

input.button, .validate {
background:url("../images/but.png") repeat-x scroll left top transparent;
border:medium none;
color:#FEFEFE;
cursor:pointer;
font-size:11px;
font-weight:700;
height:23px;
line-height:19px;
margin:6px 0 0;
padding:1px 4px 4px;
}

nie wiem jaki kolor ma obrazek, bo go nie ma w lokalizacji, ale jak wywalisz z tego wpisu background:url("../images/but.png") repeat-x scroll left top transparent;, to powinieneś zobaczyć guzik / wrzuć na serwer plik "but.png" i też - pewnie - wszystko wróci do normy

imaco89
11-10-2010, 21:51
w template.css masz wpis -

input.button, .validate {
background:url("../images/but.png") repeat-x scroll left top transparent;
border:medium none;
color:#FEFEFE;
cursor:pointer;
font-size:11px;
font-weight:700;
height:23px;
line-height:19px;
margin:6px 0 0;
padding:1px 4px 4px;
}

nie wiem jaki kolor ma obrazek, bo go nie ma w lokalizacji, ale jak wywalisz z tego wpisu background:url("../images/but.png") repeat-x scroll left top transparent;, to powinieneś zobaczyć guzik / wrzuć na serwer plik "but.png" i też - pewnie - wszystko wróci do normy

Po prostu nie wiem jak Ci się odwdzięczę. Jesteś niesamowity!

rajfur
11-10-2010, 21:51
a najlepiej zacznij od instalacji najnowszej Kunena 1.6 (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/func,fileinfo/id,347/)