PDA

Zobacz pełną wersję : Może jakiś quiz



krzychoooo
12-10-2010, 02:14
Często jest tak że czegoś szukamy odpowiedzi na problem na forum i owszem znajdujemy np jak przenieść lewe menu na prawe itp. W takich wpisach możemy dużo się dowiedzieć o wiki itd... tudziesz o utarczkach że leń i nie chce mu się pogrzebać w necie.
Z dbałości o jakość tego forum może warto dopisać jakiś np "quiz" dla nowych użytkowników testujący podstawy CSS PHP który by uprawniał do zapytań na tymże forum.
Jaki CEL?
Szukając informacji na Tym forum znajduję rozwiązania dla zawikłanych tematów.
Wiem że każdy ma prawo wypowiedzi na forum, ale może dla Tych co nie przeszli quizu będzie dział tylko szkółka ...
Chmm pewnie znajdą się strony z odpowiedziami na quiz ale jak ktoś nie potrafi znaleźć info jak "stworzyłem podstronę jak dopiąć menuu" to nie ....
Konstruktywna krytyka mile widziana
pozdrowienia
krzych

pyziak
12-10-2010, 08:45
Mi nie wydaje się to właściwe ponieważ , ktoś może być wyśmienitym grafikiem nie znającym podstaw css'a i co nie może zadać pytania :) tylko dla tego że nie przeszedł Quizu w którym dostał pytania z css'a, a chce zadać pytanie związane np: z działaniem jakiejś funkcji php, niestety to je magia forum poziom wiedzy użytkowników różni się diametralnie, jestem świadomy tego że w ciągu paru dni pojawi się po raz setny pytanie : Jak usunąć napis Welcome to the Frontpage , bo szukam już dwa dni i nigdzie nie mogę znaleźć. To jest życie, swoistym Quizem tego forum jest @Zwiastun i jego ostre wypowiedzi ( właśnie ostatnio mi ich brakuje ;) ).

krzychoooo
12-10-2010, 09:21
No przyznaję rację, Nie pomyślałem o tym.:spoko: