PDA

Zobacz pełną wersję : PonyGallery-kolejny dziwny problem



Selenga
18-09-2006, 00:55
Szukałam ale nie znalazłam więc proszę o wyrozumiałość i ewentualne udzielenie pomocy.
Klient ma Joomle 1.0.10 i chciał galerię. Zainstalowałam PonyGallery, dzialała bez problemu i wszyscy byli zadowoleni. Niestety kientowi skończyło się miejsce na serwerze akurat w trakcie tworzenia nowej galerii i od tego momentu zaczęły sie kłopoty.
Serwer został posprzątany i miejsce jest, ale PonyGallery nie chce zadziałać, a konkretnie w administratorze można wejść tylko do panelu konfiguracji - wywołanie którejkolwiek innej opcji powoduje wyświetlenie komunikatu:
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/letsgo/ftp/joomla0/administrator/components/com_ponygallery/admin.ponygallery.php on line 1159

Sprawdziłam oczywiście co jest w tej linii i znalazłam:
$path = $name . ' » ' . $path;

ale nie mam pojęcia dlaczego się tego czepia?

szuman
23-10-2006, 08:29
Nie wiem, czy jest jakiś inny sposób, ale zawsze możesz odinstalować PonyGallery, a przez phpMyAdmin usunąć istniejące w bazie tabele galerii: jos_ponygallery, jos_ponygallery_catg i jos_ponygallery_comments. Musiało coś się w bazie posypać podczas uploadowania obrazków. Chyba, że znajdziesz inny sposób...