PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent Ankiety z Wynikami + płatności



noowaq
12-10-2010, 17:33
Witam.

Mam pytanie czy wiecie czy istnieje taki komponent, że jest przprowadzana ankieta z wyborami odpowiedzi. Po wypełnieniu ankiety otrzymujemy jakiś wynik wraz z jego opisem.

Ponadto czy pod tym opisem można umieścić odnośnik żeby było przejście do zakupu np: atrykułu?

Proszę o wyrozumiałośc gdyż nie jestem expertem :) Pozdrawiam.

PeFik
12-10-2010, 17:51
Tak znamy, a masz pieniążki aby go kupić ?

płatności opisałem tutaj -->http://blog.elimu.pl/4895-platne-tresci-w-joomla-wskazowki/

---------- Post dodany o 17:51 ---------- Poprzedni post był o 17:46 ----------

W kwestii ankiety - mówiłem o: http://blog.elimu.pl/3493-survey-force-deluxe/

noowaq
12-10-2010, 17:56
Ok dzięki.

Szczegółowo to ma wyglądać tak. Koleżanka sobie wymyśliła, że ma być przeprowadzona ankieta po której uzyskujemy wynik a nastepnie w zależności od odpowiedzi żeby był tam odnośnik do jej konkretnej oferty zależnej od uzyskanego wyniku.

Na pewno się to da zrobić za pomocą tego komponentu??

Może znacie jakieś darmowe komponenty i żeby dało się to tak zintegrować?

Dziękuje za odpowiedzi i rozwiązania.

GOGOKOM
13-10-2010, 07:44
Ankieta to badanie opinii wielu użytkowników, nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, kiedy będą potrzebne płatności. Z tego co piszesz to czy nie lepiej zastosować formularz:
pytanie - odpowiedzi i w zależności od odpowiedzi kolejne pytanie albo oferta oparta o sklep VM a do niego masz płatności - free.
Co do formularzy też jest sporo i wiele za free.
Następnym razem szerzej opisz pomysł bo marnujesz swój i nasz czas.

PeFik
13-10-2010, 12:54
Koleżanka sobie wymyśliła... i tak też się nazwa klientów, co ? Sorry, ale już nie wierze w koleżanki, ciocie, babcie etc...

Poza tym faktycznie na JED sporo jest komponentów do budowy formularzy (ang. forms) , czyli "twoich" ankiet. Kwestia wyboru takiego, który opanujesz. Bowiem mimo, iż teoretycznie są łatwe to troszkę pobawić się trzeba, szczególnie jeśli chodzi o ich ostateczny wygląd na stronie.

noowaq
13-10-2010, 21:24
Nikomu nie nakazuje wierzyć. Bo to nie kwestia wiary :)

Dziękuje bardzo za odpowiedzi, trochę mi to rozjasniło pojęcie na ten temat. Pozdrawiam.