PDA

Zobacz pełną wersję : Administrator - problem



wg2
12-10-2010, 19:07
Mam nietypowy problem z administratorem (strony.znp.edu.pl na Joomli 1.015)w zasadzie nic nie moge zainstalować (od pewnego czasu) modułu, komponętu czy boota. Problem jest w tym, że na serwerze jest tak ustalone iż mam prawa właściciela 80(WWW). Polecił mi częsciowo tworzyć katalogi lub podkatalogi przez FTP! a tym sposobem mam uprawnienia właściciela (1032)! Jego tłumaczenie jest takie: jest parę serwisów postawionych na Joomli i nikt nie narzeka!
Chcąc zmienić prawa z 80 na 1032- poprzez WINSCP otrzymuję komunikat:

Ogólna awaria.
Kod błędu: 4
Komunikat błędu serwera (en): syserr: Bad file descriptor, file: /public_html/components/com_fireboard
Żądany kod: 9
itp przy każdym pliku czy folderze.

Ja rozmawiac z takim administratorem? Jakich argumęntów użyć?
Jest to strona ZNP (administruję grzecznościowo). Proszę o pomoc.

GOGOKOM
13-10-2010, 09:47
A czy znp nie stać wydać parę zł rocznie na serwer, wtedy skończą się problemy z "własnością plików".
A admina możesz jedynie prosić skoro to darmowy serwer i nie wiem jakich użyjesz argumentów skoro


Jego tłumaczenie jest takie: jest parę serwisów postawionych na Joomli i nikt nie narzeka!


Porozmawiaj o kasie na serwer albo po testuj inny darmowy na forum masz wątek o darmowych.
No i przejdź na 1.5 zanim padnie wszystko i nic nie będzie.

wg2
13-10-2010, 10:26
Podejrzewam, że Zarząd ZNP płaci za tą usługę, ja robię to za darmo. Chyba już pora na przejście na inny serwer i oczywiście na J1.5. Dzieki za zainteresowanie.

PeFik
13-10-2010, 12:49
Podejrzewam, że Zarząd ZNP płaci za tą usługę, ja robię to za darmo. PRL nazywało się to czynem społecznym, dzis w kapitalizmie nazwa się to stażem lub fraj..stwem.

wg2
13-10-2010, 12:52
Coś w tym jest!