PDA

Zobacz pełną wersję : nie znika News Show Pro GK4



pioska
13-10-2010, 17:13
Witam - mam zainstalowany dodatek News Show Pro GK4. na stronce www.DrMassage.pl

W meny Home -> Wiadomości udało mi się już włączyć aby wyświetlał wszystkie newsy. W konfiguracji dodatku włączone mam aby wyświetlał się tylko na Wiadomościach. Jednak po kliknięciu na interesujący artykuł pojawia się on na dole pod wszystkimi wiadomościami. Nie chcę aby się one wyświetlały tylko sam artykuł. Walczyłem z tym już cały dzień i nic.

a_m napisał mi przy innym dodatku

wiki.joomla.pl + ukrywanie kolumn + w konfiguracji modułu przypisanie tylko do tych pozycji menu, gdzie się ma wyświetlać

nic mi to nie mówi - mam zaznaczone, że tylko w pozycji wiadomości ma się pokazywać. Zauważyłem, że artykuł ma ścieżkę:

http://www.drmassage.pl/dr-massage/wiadomosci/48-trojmiejske-krgosupy-i-stawy.html

czyli jest podkategorią w wiadomościach. Dajcie jakieś rozwiązanie.

pioska
14-10-2010, 17:48
Czy naprawdę nie ma rozwiązania dla mnie? Może jakiś inny moduł? Sprawdzony w takiej sytuacji. Nikt nie korzysta z tego modułu?

oshimasoo
16-10-2010, 19:35
Moduły/News Show Pro GK4/ teraz po lewej na dole Przypisanie menu/ zaznaczasz opcje zaznaczone i następnie wybierasz z tabelki pozycje menu zaznaczając ją poprzez kliknięcie dajesz zapisz i gotowe!

Pomogło?

EkleErs
16-10-2010, 20:18
mozesz jeszcze tak kombinowac wlaczasz pozycje tylko da gk.. jak jestes na stronie /wiadomosci.html
<?php if($_SERVER['REQUEST_URI'] == '/wiadomosci.html') : ?>
<jdoc:include type="modules" name="newsshow" style="xhtml" />
<?php endif; ?> + w module ustawiasz pozycje newsshow

atb80
23-07-2011, 09:00
Ten dodatek nie działa poprawnie, nawet jeśli na dole zaznaczysz w nim że ma wyświetlać się tylko na wybranych stronach. Nie będzie działał, dopóki nie założysz odnośnika w jakimkolwiek menu strony do kategorii, z której wyświetla artykuły News Show Pro... Bardzo dziwne i długo się nad tym zastanawiałem dlaczego tak jest, ale właśnie tak działa...

kurtz
23-07-2011, 09:29
ja tam nie będę silił się na krytykę niczyjej pracy, zwłaszcza, że jest ona dodawana za free, ale ten konkretny dodatek to zwyczajne skupienie się na upychaniu jak największej ilości wyświetlanych informacji przy jednoczesnym braku skupienia się na stabilizacji modułu.

wchodząc w stronę demo każdego szablonu dla j! 1.7, wcześniej dla 1.6, wybranie czegokolwiek z modułu gavick news show pro 4, skutkuje zwróceniem strony głównej. przykład :


http://demo.gavick.com/joomla16/apr2011/

zwróć uwagę, że odnośnik prowadzi do poszczególnych pozycji id artykułu, istniejącej kategorii. itd


http://demo.gavick.com/joomla16/apr2011/index.php?option=com_content&view=article&id=43:appsite-for-companies-presentation&catid=19:web-design&Itemid=101

... i można mnożyć kolejne.

prawda jest taka, że moduł ten wymaga sporo zabiegów, aby dostosować go do każdego projektu. ja nie mówię tutaj o stylach, bo to jest oczywiste.

atb80
23-07-2011, 10:04
No tak, jak mówiłem wcześniej - żeby działał prawidołowo potrzeba zrobić odnośnik w menu do KAŻDEJ kategorii, jaką wyświetla ten moduł. W innym wypadku każdy link prowadzić będzie z powrotem na stronę główną...
Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Myślę, że jest to jakiś błąd tego dodatku lub autor testował go w specyficznych warunkach, zapominając, że nie koniecznie chcemy umieszczać w menu linki do jakichś kategorii, a decydując się na ten dodatek jesteśmy do tego zmuszeni, bo inaczej nie działa prawidłowo.

kurtz
23-07-2011, 10:16
autor nie testował go w specyficznym środowisku, bo joomla! jest jeden i działa w dookreślonych warunkach. zwyczajnie, tak go "napisał".

ja nie ujmuję niczego koncepcji tego projektu. jednak żeby cokolwiek było pro, trzeba wyjść z pro podejścia do zarządzania nim i sobą.