PDA

Zobacz pełną wersję : VM scroller



kukiss
18-09-2006, 12:15
Próbuję wykonać poziome przewijanie produktów w module VirtueMart scroller. Niestety ni jak mi to nie wychodzi. Podejrzewam, że odpowiada za to zmienna Scroll SpaceChar= ale co bym nie wstawił, co mi przychodzi na myśl nie odnosi skutku. Próbuję tego na: Joomla1.0.11pl +VM 1.0.7
Z góry dziękuję za pomoc.

ainow
18-09-2006, 12:21
A próbowałeś w ustawieniach tego modułu (Scroll Direction) wybrać "scroll left" lub "scroll right"?

kukiss
18-09-2006, 12:23
Próbowałem, jeżeli chodzi o ustawienia samego modułu to walczyłem na różne sposoby całą dzisiejszą noc. No może nie całą. I zawsze produkty są jeden pod drugim. A ja chcę obok siebie. Na stronie VM znalazłem tylko jeden temat związany z tym modułem. Wskazywali tam na błąd kodu więc go poprawiłem. Co dziwne w ich demo sklepie jest właśnie takie przewijanie jak mnie interesuje. W żródle ich strony widzę ustawienia które mam u siebie. Tyle że u mnie nie działa. Zastanawiam się z czym może być jeszcze powiązane wyświetlanie tego modułu.

kukiss
18-09-2006, 20:14
Poradziłem sobie z tym problemem. Dla potomności zostawiam link do rozwiązania problemu. http://virtuemart.net/index.php?option=com_smf&Itemid=71&topic=11808.0

A swoją drogą to dziwne że VM od dawna wie o błędach w kodzie lecz ich nie poprawia przy nowych wydaniach tylko powiela te same błędy.