PDA

Zobacz pełną wersję : Zamiana kolejnosci w menu - 404 - Nie znaleziono komponentu



ptakpmi
14-10-2010, 20:20
witam, po zmianie kolejnosci pozycji w menu podkategorie na stronei przestały działać, co jest powodem? ogolnie to one działają jak sie wyłączy proste adresy, jednak chciałbym, aby proste adresy były włączone, lecz nic nie działa, moze jeden link....


strona to http://foip.com.pl/

Robster
14-10-2010, 20:58
A próbowałeś skopiować to poziome menu z topu i ustawić je zamiast tego niedziałającego?

ptakpmi
14-10-2010, 21:02
w topie mam urle , a po lewej chce miec przeglad artykulow, tylko laserowy dziala, a reszta nie ;/ :(

Robster
14-10-2010, 21:05
A próbowałeś usunąć te pozycje i wstawić je od nowa? Wyłącz też na jakiś czas proste adresy.

ptakpmi
14-10-2010, 21:12
na wyłączonych "prostych adresach" to chodzi, na włączonych niekoniecznie, nawet po usunieciu ich i wstawieniu od nowa pod taka samą nazwą- nie wiem czym to jest spowodowane, zmienilem tylko kolejnosc i nadusilem ta dyskietkę...

Robster
14-10-2010, 21:16
Rozumiem, że wszystkie inne linki wewnętrzne na stronie działają, po włączeniu prostych adresów? Jeśli, tak to rzeczywiście dość dziwne. Sprawdź jeszcze czy po zmianie kolejności, na tą "przed błędami" wszystko chodzi tak jak na leży.

ptakpmi
14-10-2010, 21:18
a jak zrobie przed ta z bledami? jak ja zmienilem strzałkami te pozycje zapisalem a pozniej jeszzce zrobilem na dyskietke zeby bylo od 1-8 po kolei, od wtedy nie dzialaja, na prostych adresach działa ttylko fax laserowy, reszta nie, ale przedtem działały, przed zmiana kolejnosci....

wojsmol
15-10-2010, 20:11
Witam
ptakpmi U mnie proste adresy działają bez problemu w lewy menu na podanej przez Ciebie stronie. Rozwiązałeś problem? Jeżeli tak to podziel się z nami rozwiązaniem.
Pozdrawiam

ptakpmi
16-10-2010, 12:32
zmienilem aliasy przedtem mialem np fax-panasonic a teraz zmienilem na faxpanasonic i zaczelo dzialac,

dexster
17-10-2010, 13:06
Ja mam ten sam problem ale stało się to po aktualizacji PHP na serwerze. Firma udostępniająca hosta zmieniła php na 5.2.6-0.dotdeb.1 i wtedy wszystko się posypało wie ktoś jak to naprawić wolał bym mieć proste linki