PDA

Zobacz pełną wersję : 1.5 + K2 + magictabs + długi art = brak podziału na zakładki. HELP!!!



mobilniej
14-10-2010, 20:47
Witam, to mój pierwszy post tutaj, więc się grzecznie przedstawiam - Paweł jestem:)

No to do rzeczy. Mam odpaloną wersję 1.5.15, do tego K2 i magictabs. Wszystko jest ok, dopóki artykuły są normalnej długości, czyli do ze 3 strony A4 (ca. 30kB). Arty dzielą się na zakładki i jest suuuper :) Tak, tyle, że jeżeli art ma ponad 32kB, to nie jest dzielony na zakładki. W bazie danych zmieniłem już typ komórki na longtext, więc to nie to, teraz zawzięcie szukam odpowiedzialnego za to kawałka kodu. Za ciasny typ zmiennej? Nie rozumiem tego zbytnio, więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł, to będę wdzięczny.

PeFik
14-10-2010, 21:12
Witamy,
1) po pierwsze Joomla! 1.5.21 (zatem aktualizacja, proste!)
2) K2 - jaka wersja 2.1, 2.2, 2.3?
3) po co dajesz jakie olbrzymie artykuły, czytał byś 3 strony A4, onet/interia/wp - dzielą artykuły, dzięki temu zarabiają na reklamie.
4) podaj linka do strony

mobilniej
14-10-2010, 21:24
1) mam powody, dla których nie chcę za bardzo aktualizować wersji - wstawiam tylko łaty bezpieczeństwa
2) 2.3
3) dlatego, że większość tekstu to tabelki i stąd takie ogromne objętości. A czy ja onetowi/interii/wp bronię zarabiać na reklamach? :) (wymieniłeś trzy portale, których nie odwiedzam w ogóle, bo są przeładowane śmieciami i nachalnymi reklamami)
4) mobilniej.com.pl