PDA

Zobacz pełną wersję : JomSocial problem z logowaniem



Dzeju82
15-10-2010, 17:03
Witam
Nabyłem JS i mam problem z logowanie userów, ponieważ kiedy wpisuje się dane do logowania ukazuje się informacja że hasło lub login jest nie prawidłowe pomimo że użytkownik figuruje w bazie a hasło i logi są na 100% prawidłowe nie idzie się zalogować. ktoś miał może podobny problem i zna na to rozwiązanie ?:)

Z góry dziękuje za podpowiedzi :)

PeFik
15-10-2010, 17:59
1) podeślij linka
2) osobiście się z tym nie spotkałem
3) spróbuj zainstalowac na innym swoim serwisie i zobacz czy problem sie będzie powtarzał
4) czy do logowania używasz modułu Hallo_me od JS ?


---------- Post dodany o 16:59 ---------- Poprzedni post był o 16:57 ----------

p.s.
Joomla! 1.5.21 ? czy starsza wersja

Dzeju82
15-10-2010, 18:37
Adres http://respecthh.pl
Hallo_me Nie mam tego modułu bo go nie widzę na liście mułów go nie widzę jestem laykiem wiec wybacz :)

wersja Joomli 1.5.20

PeFik
15-10-2010, 19:43
Ja się zarejestrowałem i działa.
Mój user to: test o twarzy pewnej Hiltonówny

Pamiętaj, że każdy user musi kliknąć na e-maila który dostał z linkiem aktywacyjnym bez tego konto nie jest aktywne, zreszta jest komunikat "Twoje konto zostało stworzone, a na podany adres wysłaliśmy emaila z linkiem aktywacyjnym."

Dzeju82
15-10-2010, 19:54
Ale już próbowałem zainstalować ten moduł o którym wspominałeś i mam błąd typu "Inny moduł używa już tego katalogu:" czyli z tego wychodzi że moduł jest zainstalowany :)

PeFik
15-10-2010, 20:04
ok, nie przejmuj sie zatem, bo wszytsko działa, spójrz na moj post powyżej !!! sorry za bałagan ale testuje co u ciebei działa a co jeszcze nie

---------- Post dodany o 19:04 ---------- Poprzedni post był o 18:58 ----------

ok, wysypuje sie podczas kasowania konta. biały ekran wita was...

Dzeju82
15-10-2010, 20:20
No tak ale co jeśli JS zainstalowałem a w bazie już byli userzy ?Np. 2 admin serwisu nie może się zalogować oraz osoby które konto utworzył przed instalacja JS, co z nimi ? Zaimportowałem ich jednak nic to nie pomogło. A i jak się pozbyć tej białej strony bo to samo jest gdy np osoba chce zmienić hasło w swoim profilu :(

PeFik
16-10-2010, 13:40
Może problem wynika z URL (zmień na te bez .html i sprawdź) - jeśli chodzi o te białe strony.
Co sie tyczy problemu nr 1 - jest od tego forum jomsocial, nikt z Polski tego nie programował więc ... wybacz moją szczerość, ale skoro kupiłeś masz wsparcie w pakiecie.

Dzeju82
16-10-2010, 15:41
Dziękuje za twoją szczerość:) napisze do suuportu :)