PDA

Zobacz pełną wersję : bledy, ktorych nie rozumiem



hazael
18-09-2006, 14:42
Po ostatnich aktualizacjach mam jakis problem z Joomla.
Przestal mi działac massmail - wyswietla mi sie, ze wiadomosc zostala wyslana do X użytkowników, ale nikt tej wiadomosci nie otrzymał. Wykonalem te same czynnosci 3 dostepnymi metodami - obie bezskuteczne.

Co dziwne - skorzystalem z komponentu YANC - dziala bez problemu...

Problem mam tez z bazą uzytkownikow od strony admina - nie moge zmienic uzytkownikom uprawnien, bo po tej probie pokazuje mi sie adres /administrator/index2.php i brak wyswietlanej zawartosci - bialy ekran, w miejscu, gdzie powinna pokazac sie strona www administratora - po powrocie do listy i wyborze odpowiedniego usera nie widac zadnych zmian.

W przypadku listy uzytkownikow w community builider mam podobny efekt ale w innym przypadku - tu akurat dziala wszystko, ale bialy ekran pokazuje mi sie w momencie, gdy usuwam z listy uzytkownika. W kazdym razie po powrocie do bazy uzytkonika nie ma, wiec funkcja zostala wykonana.

W community builider (ostatnia wersja z poprawką) zauwazylem tez, ze w nowododanych pozycjach - w formularzu, ktory sobie uzytkownik moze wypelnic tresc zostaje dodana do bazy danych i wyswietla sie pozniej na stronie, ale w przypadku, gdy chce edytowac to, co juz wczesniej wypelnil, to tresc w tym formularzu znika. Zaznaczam, ze dzieje sie to tylko w nowych pozycjach, ktore niedawno dopisalem do formularza.




PHP działa na:: Linux web 2.6.14.3-grsec
Wersja MySQL:: 4.0.27
Wersja PHP:: 4.4.4
Serwer WWW:: Apache/RISP (Unix) mod_ssl/2.8.28 OpenSSL/0.9.8b mod_spambot/0.46
Interfejs serwera PHP:: cgi-fcgi
Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.11+

zwiastun
19-09-2006, 10:24
A czerwone gdzieś ma?
Jeśli ma, to może napisze gdzie i jakie...
A posprawdzał, czy to nie te dziurawe?
A na koniec: jak pogrzebie, to znajdzie rozwiązanie!
Fajnie otrzymywać takie odpowiedzi?

hazael
23-09-2006, 19:01
joomla jest zgodna z wymaganiami -. dziurawych plikow nie ma, bo wszystko nowe - po aktualizacji. registry globals wylaczone, i ta cala emulacja tez, wiec nie wiem co jest nie tak :-/