PDA

Zobacz pełną wersję : Modyfikacja typu pozycji menu (Lista - Artykuły w kategorii)



don_pepe
15-10-2010, 22:59
Witam.

Na wstępie witam wszystkich Użytkowników- to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość ;)

W Joomli jestem początkujący. Zacząłem pisać stronkę typu How-To właśnie w Joomli i wymyśliłem sobie aby jedna z zakładek w bocznym menu była ustawiona jako: "Lista - Artykuły w kategorii". Wszystko pięknie/fajnie bo wiem jak to ustawić/włączyć, tylko problem w tym że chciałbym aby była troszkę inaczej uporządkowana niż standardowo.
Jak wiadomo standardowo "Lista - Artykuły w kategorii" porządkowana jest w sposób:
"Tytuł artykułu" - "Data" - "Odsłony".

Ja chciałbym aby w moim przypadku wyglądało to tak jak na rysunku niżej:
3142



Czy wie ktoś z Was jak mogę zmienić kolejność tych pozycji oraz ich nazwy ?
Proszę o radę.

a_m
15-10-2010, 23:25
jak chcesz mieć data / tytuł pozycji / odsłony, musisz techniką template overrides przestawić komórki tabel

don_pepe
18-10-2010, 19:26
jak chcesz mieć data / tytuł pozycji / odsłony, musisz techniką template overrides przestawić komórki tabel

Hej. Sorki że tak późno odpisuję..
Dzięki za odp.
Hmm...poczytałem troszkę na temat tej techniki i to nie jest taka prosta sprawa jak się wydawało :)
Rozumiem że innej metody nie ma ?

Robster
18-10-2010, 19:43
Nie ma :) I to nie jest taka trudna sprawa, wystarczy chwilkę posiedzieć i pomyśleć. Nic tu nowego nie wymyślasz, tylko kopiujesz i wklejasz.

don_pepe
19-10-2010, 00:41
Nie ma :) I to nie jest taka trudna sprawa, wystarczy chwilkę posiedzieć i pomyśleć. Nic tu sam nie wymyślasz, tylko kopiujesz i wklejasz.

:) dzięki za wyjaśnienie.
Zabieram się za to.. zobaczymy jak mi z tym pójdzie :)