PDA

Zobacz pełną wersję : Brak kilku opcji...



baku993
16-10-2010, 13:28
Witam,

Wczoraj gdy dodawałem artykuły "uciekło" mi kilka opcji.
Nie pojawia mi się opcja odinstalowania komponentów, szablonów itd.
Co może być przyczyną? jak to naprawić?


Poniżej zamieszczam PrtScreena z moim problemem ;)
A i od samego początku zainstalowania joomla (wersja 1.5.21), gdy wchodziłem w Dodatki one się nie wyświetlały mimo, że były zainstalowane i kilka z nich działał...
http://humor.jud.pl/images/joomla.jpg

PeFik
16-10-2010, 13:33
Lepiej się przyznaj co kombinowałeś? coś musiałeś wyłączyć, dziwne ja bawie się joomlą od 2007 roku, ale takich problemów nie miałem, skąd ty je bierzecie.

mjmartino
16-10-2010, 13:45
Przegraj jeszcze raz J na ftp i sprawdź czy coś się zmieniło jeśli nie to tak jak Pefik pisze musiałeś coś wyłączyć po prostu.. mnie również taki błąd nigdy się nie zdarzył...

baku993
16-10-2010, 14:11
Ja też się joomla bawię spory czas, ale to mi się jeszcze nie przytrafiło... kopiowałem już pliki joomli przez ftp i nic... kicha ;/
Nic nie wyłączyłem i jestem pewny tego w 100% . Chyba ponowna instalacja joomli będzie potrzebna

---------- Post dodany o 13:58 ---------- Poprzedni post był o 13:53 ----------

Dodam jeszcze, że gdy wchodzę w konfigurację wszystkie opcje mam razem tzn. nie mam podziału jak to zwykle bywa na opcje Wirtyna, System, serwer.
Również jak powyżej wspominałem nie wyświetlają mi się Dodatki...

---------- Post dodany o 14:11 ---------- Poprzedni post był o 13:58 ----------

Dodam jescze, że ostatni komponent jaki zainstalowałem był nim jcomments..

mjmartino
16-10-2010, 19:24
Na wszystkich przeglądarkach tak masz ? sprawdź na innej niz używasz teraz ;>

baku993
16-10-2010, 19:42
Tak na innych przeglądarkach oraz innych komputerach sprawdzałem ;) reinstalacja J rozwiązała problem ;)
Zamiana plików w J pomogło tylko w dodatkach tz. po tej operacji dodatki były już widoczne ;)

TEMAT ZAMYKAM

Jola
16-10-2010, 19:44
Witam,
czy nic nie było zmieniane w mootools.js ( albo cały plik)?

baku993
17-10-2010, 11:38
Nie, w niczym nie grzebałem... Stało się to jak szukałem interesujących mnie komponentów. Zainstalowałem jeden później odinstalowałem i tak kilka dodatków, aż w końcu opcja "powiedziała papa" ;D Może jakiś komponent miał wirusa? albo pogrzebał w jakiś plikach nie mam pojęcia... problem rozwiązany najgorszym co mgło mnie czkać, ale nie miałem zbyt wielu rzeczy, więc uszło to jakoś lekko dla mojej psychiki ;D:D

zwiastun
17-10-2010, 12:33
Odpowiedzi nie znam i nie wiem, czy ktoś Ci jej udzieli. Jeden wniosek powinieneś wyciągnąć: od testowania co Ci przyjdzie do głowy jest witryna na lokalnym serwerze testowym (np. mov'AMP), a nie witryna produkcyjna.
Odtwórz witrynę: najpierw lokalnie, potem przenieś na serwer