PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobić instalkę z zainstalowanego już komponentu



paluchgda
16-10-2010, 13:44
Witam, zakupiłem sobie Smart Flash Header z ProJoom. Udostępniają oni jednak tylko instalator do joomla, który ściąga różne ich produkty po podaniu pewnego kodu. Potem następuje instalacja, ale nigdzie nie znalazłem wersji instalacyjnej tego komponentu. Czy jest możliwość, aby wyciągnąć instalkę lub zrobić taką instalkę? Chciałbym zrobić sobie backup tego komponentu.

PeFik
16-10-2010, 13:48
Backup możesz zrobić już po instalacji komponentu, korzystając z komponentu np. AkeebaBackup (dawny JoomlaPack).
Takie mają zabezpieczenie, a nie inne, aby ludziki nie instalowały sobie tego gdzie chcą płacąc raz. Myślę że jest także do kupienia wersja developersja, juz z instalatorem.
Poza tym na ogół instalator trafia do /temp ... to tak na marginesie, jak już tam bym szukał.

mjmartino
16-10-2010, 13:50
To zrób backup całej strony ;)
Oczywiście że by się dało.. jeśli wiesz co się sciągło i gdzie znajdują się pliki.. możesz spróbować odtworzyć strukture katalogów/ plików lokalnie stworzyć installer.xml i sprawdzić czy działa... ale komu by się chciało.. skoro masz wykupiony abonament to masz raczej dostęp do tego lub możesz napisać do supportu co i jak po wygaśnięciu.
My Ci tutaj za dużo nie pomożemy..


//zostałem uprzedzony...

paluchgda
16-10-2010, 14:01
Tekst na stronie "The products are not limited in any way. The subscription means the period we offer updates and support." nie mówi o ograniczeniach. Dziwi mnie jednak brak możliwości pobrania komponentu. Dzięki za sugestie, poszukam w temp