PDA

Zobacz pełną wersję : MOD_CUSTOM <-- Mała pomoc



hl3b4n
16-10-2010, 14:29
Witam, mam właczony mod custom w którym mam kilka plakatów, mod pojawią się na stornie głównej, oraz w innych zakładkach tematycznych. Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość że jak włączę jakiś artykuł co sie znajduje na stronie głównej, czy w ogóle jakiś inny artykuł to czy jest taka możliwość że te plakaty co znajdują się w tym modzie też się pojawią ? Bo tak to teraz aby mam sam tekst i grafike co się znajduję w artykule, a chciałbym jeszcze żeby obok był normalnie ten mod gdzie znajdują się plakaty albo coś innego, jest taka możliwość ?

PeFik
16-10-2010, 16:31
Zamieszałeś, oj .
Dlatego nie wiem czy zrozumiałem, ale podpowiem --> http://pliki.joomla.pl/katalog/administracja/dodatki-administracyjne/pusty-komponent-blankcomponent.html

hl3b4n
16-10-2010, 17:14
nie nie to inaczej... Chodzi mi o to żeby we wszystkich artykułach jakie mam na swojej stronie pojawiał się mod_custom idzie tak zrobić ?

zwiastun
16-10-2010, 22:47
Myślę, że raz jeszcze napisz, co chcesz uzyskać. Bo dopóki nie umiesz tego opisać, to nie wiesz, czego chcesz. A tym bardziej Ci, którzy mogliby Ci pomóc.

hl3b4n
17-10-2010, 00:01
posiadam na swojej stronie na stronie głównej MOD_CUSTOM w tym modzie jest wsadzona grafika w formie plakatów z imprez itp. Mod ten pojawią się tylko na stronie głównej, jak włączę jakiś artykuł to nie ma go, i chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość ustawienia tego modułu tak że po prostu jak włączę jakiś artykuł do ten mod będzie również w w tym artykule, w tym samym miejscu co jest na stronie głównej czyli po prawej stronie ? Taka większa promocja, nie tylko na stronie głównej ale też w artykułach ?

zwiastun
17-10-2010, 02:03
1. Poczytaj sobie, kiedy się wyświetlają moduły.
2. Wyświetlanie modułu na stronie i wyświetlanie modułu w artykule to nie to samo. Najpierw musisz wiedzieć, co jest co i jak to działa.

hl3b4n
17-10-2010, 11:42
gdzie o tym moge poczytać ?

zwiastun
17-10-2010, 12:30
np. na wiki - to podstawy obsługi Joomla