PDA

Zobacz pełną wersję : Kupa błędów



Sosna
18-09-2006, 19:44
Otóż nie mogę zainstalować Joomli! na FTP-ie, jaki oferujemihostingyoyo.pl - korzystam z niego od dawna i jest tonajlepszyhosting, więcnie chce go zmieniać. Skorzystałem z tzw.preinstalacji,jaką oferujeten hosting podczas zakładania nowego serwera(strony).Pliki wgrywająsię same [podobno] poprawnie. Niestetyinstalacja nieprzebiega już pomyślnie... :(

SCREEN (http://img207.imageshack.us/img207/8594/zrzutekranu1cg3.png) <- badać

Aktualnie na yoyo panuje lekki chaos z powodu awarii baz - czytomoże z tym coś wspólnego? Czy powinienem wywalić pliki wgranepodczaspreinstalacji i wgrać swoje, które ściągnąłem z Joomla.pl czy co???Pomocy!

nexus246
18-09-2006, 21:43
Wywal, nie wiadomo co to za instalator. Wgraj paczke pobraną własnoręcznie z oficjalnego serwisu joomli (np. z tego) i odpal intalatora. Będzie prościej.

Sova
19-09-2006, 00:54
A może zmień hosting? Jeśli chcesz się przekonać co mam na myśli wpisz w szukajce na tym forum yoyo i poczytaj posty. Rybik już kiedyś dość konkretnie się wypowiedział na ich temat w związku z instalacją Joomla! na ich serwerach.

Sosna
19-09-2006, 18:57
No właśnie ostatnio niezłe jajca się tam dzieją... Wgrałem instalkę pobraną z joomla.pl i dzieje się dokładnie to samo... :(

Jeżeli jest jednak jakiś lepszy hosting od yoyo.pl, co to jest?

Sova
20-09-2006, 00:22
Wszystko zależy od tego, jakich parametrów konta potrzebujesz-do jakich celów chcesz wykorzystać stronę.