PDA

Zobacz pełną wersję : edytor użytkownika



joomolek
17-10-2010, 09:00
Witam, Mam pomysł na sewis amatorskich prac graficznych.
Chciałbym ograniczyć edytor uzytkownika autora do takiego stanu:
1. Nazwa autora
2. Nazwa pracy
3. Data dodania
4. Wstawienie grafiki 400x400px
5. I jeszce , aby artykuł był dodawany w kolejności alfabetycznej w odpowiedniej sekcji i kategori.
Dla innych użytkowników po zalogowaniu:
1. Poniżej grafiki możliwość oceny ikonami w tzech kategoriachdla innych użytkowników ( do wyboru 10 ikon,
"pomysł"przygotowanych jak te obok śmieszne buźki ale inne mojego projektu
do wyboru 10 ikon,
"technika" przygotowanych jak te obok smieszne buźki ale inne mojego projektu,
do wyboru 10 ikon
"wykonanie" przygotowanych jak te obok śmieszne buźki ale inne mojego projektu,
do wyboru 10 ikon),
oraz napisania komentarza do 200 znaków.
Nie wiem czy to dość jasno opisałem , dodam , że inni użytkownicy po zalogowaniu, mieli by uprawnienia tylko do dodawania w/w ikon i komentarzy.
Jak to zrobić? Z jakiego komponetu lub dodatku , pozdrawiam joomolek:blink:
.

joomolek
22-10-2010, 15:42
Witam , wiem, że może to są pytania skomplikowane ale, skupcie się ludzie!!!! pozdrawiam joomolek

dkint
22-10-2010, 18:36
Witam

Sekcja B regulaminu, pkt.1, tym razem obejdzie się bez ostrzeżenia, jednak miej na względzie, że jeśli do tej pory nie otrzymałeś odpowiedzi - prawdopodobnie nikt nie jest w stanie Ci jej udzielić, zawsze możesz zlecić przygotowanie interesującej Cię funkcjonalności i pamiętaj - cierpliwość jest cnotą ...

/edit

Zainteresuj się komponentami typu CCK ...

pozdrawiam
Krzysiek

joomolek
22-10-2010, 18:46
Myslę, że nikogo nie obraziłem, a czy to grzech mobilizować innych do myslenia, gdyby nie ten styl to może nie odpowiedziałbyś mi, a więc poskutkowało, ja nie oczekuje na gotowca ale wskazówki, dzięki za podpowieź, pozdrawiam joomolek,

PeFik
22-10-2010, 19:58
a czy to grzech mobilizować innych do myslenia..najbardziej demotywuje długa, albo długa lista życzeń (j/w), za którymi nie idzie magiczne słowo .

Oczywiście niektórzy lubią bardziej szeleszczące motywacje, inni w formie płynnym...

...odpowiedź znajdziesz być może w ZOO

joomolek
22-10-2010, 20:15
ide dalej do ZOO, zobaczymy.........może coś mi zajaśni w umyśle ale nie wiem czy sobie poradzę z poukładaniem klatek , w sektorach i zwierzyną itd, itd, Z kombinacji jezdem słaby...ale kierónek jest ok!, a czy jest tam j.oczysty? pozdowinka i dzięki, :up:pytań tyle ile powinno być odpowiedzi.... aby wszystko było jasne nie tyko przecie dla mnie ale i innych, nie tak?