PDA

Zobacz pełną wersję : komponent do działu download oraz dodawanie plików jako załączniki w artykułach



stafi
17-10-2010, 12:59
Hej

Mam problem ze stworzeniem działu Download na mojej stronce, nie wiem jaki komponent dodać aby w Menu w pozycji Download wyświetlane były linki do plików oraz żeby moderator mógł z łatwością je wczytywać z panelu administracyjnego.

Dodatkowo może ktoś wie jak załączyć plik w artykule.

z góry dzięki za pomoc

kurtz
17-10-2010, 13:04
pewnie, że wiemy !:up:

zanim coś zainstalujemy zwykliśmy czytać informacje o produkcie. jeżeli informacja jest nie pełna czytamy komentarze na stronie developera, jego forum ! to szczęśliwie pomaga podjąć nam decyzje czy instalujemy czy nawet nie zawracamy se d**y.

dodatkowo, jeżeli czegoś szukamy, udajemy się na stronę zasobów joomla! i wybieramy spośród interesujących nas działów.

za każdym razem :


zanim coś zainstalujemy zwykliśmy czytać informacje o produkcie. jeżeli informacja jest nie pełna czytamy komentarze na stronie developera, jego forum ! to szczęśliwie pomaga podjąć nam decyzje czy instalujemy czy nawet nie zawracamy se d**y.

alex51
17-10-2010, 13:11
Hej

Mam problem ze stworzeniem działu Download na mojej stronce, nie wiem jaki komponent dodać (...)

Phoca Download, Docman, Remository i inne, wystarczy poszukać w JED.


Dodatkowo może ktoś wie jak załączyć plik w artykule.

Było w >>TYM<< (http://forum.joomla.pl/showthread.php?44689-Uruchamianie-dodatku-w-artykule&highlight=upload) wątku.