PDA

Zobacz pełną wersję : Liczba news'ow



Petro25g
17-10-2010, 21:34
Witam.
mam dany szablon i moge dodac tylko 3 news'y na stronie a reszte juz jest na nastepne:/ mozna to jakos zmienic zeby wyswietlaly mi sie np 6 a nie tylko 3?? szukalem ale w ustawieniach szablonu nic nie ma :/ da sie temu jakos zaradzic?

PeFik
17-10-2010, 22:45
A ustawienia ogólne dla danej pozycji (start) menu ?
Poza tym Wiki.joomla.pl - czytałeś?

p.s.
Mam dany szablon - czyli jaki ? szamanem jestem dopiero od jutra.

Petro25g
19-10-2010, 20:48
gdzie w wiki znajde cos na temat liczby newsow?? bo w ogole sie w niej nie moge polapac :/

PeFiks a co ma szaman do tego jaki mam szablon?? pomyliles pojecia :)

Robster
19-10-2010, 20:55
PeFiks a co ma szaman do tego jaki mam szablon?? pomyliles pojecia :)

Wygadany jesteś jak na zielonego. Ale skoro dobrze wiesz, że szablon nie ma wpływu na Twój problem, to po kiego grzyba w pierwszym poście piszesz o szablonie?
Forum nie jest od tego by kopiować tutaj treści czy linki z wiki. Wszystko jest ułożone w kategorie i wystarczy wykazać się dziecinną inicjatywą by to odnaleźć. Wiesz co chcesz zrobić, więc użyj głowy i szukajki na wiki by problem rozwiązać.

Petro25g
19-10-2010, 21:20
pisze odrazy ze w szablonie tego nie ma bo zaraz byłyby uwagi żebym sprawdził opcje szablonu dlatego uiściłem informacje o szablonie :)

nie ocenia się człowieka po ilości postów :) mogę być nawet ciemno zielony. Pozdrawiam

Robster
19-10-2010, 21:29
nie ocenia się człowieka po ilości postów :)

Nie oceniam po ilości, a po treści.

a_m
19-10-2010, 21:33
odpowiedź w poście PeFika -> pa -> menu prowadzące do pozycji -> pozycja menu -> klikamy w parametrach podstawowych / zamiast wkręcać się w dyskusje poklikaj trochę

Petro25g
28-10-2010, 20:14
witam troche mnie nie bylo i musze przyznac ze nie zabardzo wiem gdzie dalej mam to ustawic ;/ chodzi mi o te glowne newsy i mam dalej 3 tylko a pozniej przejscie do nastepnej str gdzie znowu tylko sa 3 i tak dalej. Moze cos w wiki jest bo tez nie moge znalesc nie wiem z jakiego hasla szukac

trzepiz
28-10-2010, 20:25
Forum nie jest od tego by kopiować tutaj treści czy linki z wiki.
Zgadzam się .. ale trzeba czasem robić wyjątki - bo później mamy temat i 200 postów o niczym .....

Petro25g - jeśli masz ustawiony w pozycji menu przegląd strona startowa to --- > http://wiki.joomla.pl/index.php/Zarz%C4%85dzanie_przegl%C4%85dem_Strona_startowa

zacznij czytać wiki od deski do deski i nie będziesz musiał pytać .. naprawdę tam wszystko jest ... (no może większość)

Petro25g
28-10-2010, 20:41
ok dzieki juz wszystko mam :)