PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł/Komponent różne treści dla użytkowników



Altres
17-10-2010, 21:42
Witam szukam modułu komponentu albo co kol wiek co umożliwi mi wyświetlanie różnych treści dla użytkowników zna ktoś coś takiego ?? proszę o pomoc w joomla jestem od dziś rana dopiero.

edit

znalazłem jacl ale nie działa on pod 1.5.20 chyba że jest jakaś inna wersja ??

PeFik
17-10-2010, 22:49
wyświetlanie różnych treści dla użytkowników...Możesz to zrobić na kilka sposobów, w zależności od potrzeb. Niektórzy robią to za pomocą komponentu forum Agora i przypisania do grup użytkowników. Albo jeśli chodzi o artykuły korzysta się z komponentów ACL: http://extensions.joomla.org/search?q=acl

Kolejne pytanie chcesz ograniczyć dostęp od frontu, czy admina?

Altres
17-10-2010, 23:04
opiszę o co mi chodzi chcę osiągnąć takie coś że loguje się np user1 i wchodzi w artykuł moje obrazy i ma tam obrazy które ja mu dałem zaś user2 ma inne obrazy itp.

PeFik
17-10-2010, 23:18
Zatem użyj komponent DOCMAN i dana osoba będzie mogła pobrać tylko takie "obrazy/pliki" które ty jej określisz.
p.s. Tylko się nie ośmieszaj i nie pisz, że szukasz darmowego rozszerzenia.

Altres
18-10-2010, 08:26
wiadomo darmowe są fajne ale albo nie działają albo są nie wiadomo jakie dlatego czasem trzeba zapłacić o ile jest w granicach rozsądku cena tylko powiedz mi gdzie najlepiej kupić tego docman ??

PeFik
18-10-2010, 08:29
ale albo nie działają albo są nie wiadomo jakie... bzdura!!! Kunena, Agora, czy nawet sama Joomla! jest darmowa i co ? dalej wymieniać, nie ośmieszaj się.

Kolega nie ma internetu czy wujka google nie zna, szczyt lenistwa tak z rana źle dzień zapowiada.

p.s.
Tylko dla zainteresowanych link podaje: http://www.joomlatools.eu/products/docman.html

Altres
18-10-2010, 09:35
hmm czy ja wiem czy joomla jest darmowy w podstawowym stosowaniu tak ale jeśli chcesz go bardziej rozwinąć trzeba płacić i tak jest z każdym, a co do lenistwa to szukałem ale jest wiele "sklepów" i nie wiedziałem po prostu gdzie najlepiej kupić.

PeFik
18-10-2010, 10:02
najlepiej u producenta,
z tego co wiem, jest mało tzw. sklepów pośredniczących w sprzedaży, ja znam tylko jeden, reszta to na ogół warezy... więc nie udawajmy, że jest ich "wiele".

Altres
18-10-2010, 12:48
Takie info dla innych DOCMAN jest darmowy w wersji 1.4 więc nie trzeba koniecznie wydawać 20 euro hmm jednak coś darmowego może być dobre :D

edit mi starsza starcza więc jest ok i dzięki PeFik za pomoc

PeFik
18-10-2010, 14:06
tak, i owszem, ale wiadomo czym nowsza wersja tym lepsza, szczególnie jeśli chodzi o ich rozszerzenia. Wystarczy popatrzeć, co dołożyli ;)

bosopopiasq
20-10-2010, 06:30
opiszę o co mi chodzi chcę osiągnąć takie coś że loguje się np user1 i wchodzi w artykuł moje obrazy i ma tam obrazy które ja mu dałem zaś user2 ma inne obrazy itp.
można też użyć HIDER (http://www.dioscouri.com/index.php?option=com_ambrasubs&view=categories&categoryid=9&Itemid=43) (tak mi się wydaje bo mowa o artykułach i tu gdzieś na forum w moich postach jest nawet button który zrobił życzliwie jeden z kolegów na forum : )