PDA

Zobacz pełną wersję : Lista sekcji, a POD nią inne menu



Drapeta
20-10-2010, 16:41
ZMIANA... Na początek dam: Jak dokonywać pojedyńczych zmian w układzie szablonu? By nie miały one wpływu na inne sekcje, tylko na jedną.

Witam! Zrobiłem sobie menu, gdzie jeden button odnosi do listy sekcji. Mam tam dwie sekcje. Chciałbym jednak, by pod tymi graficznymi odnośnikami do sekcji była lista WYBRANYCH (a nie najpopularniejszych, najnowszych) tematów z tych właśnie dwóch sekcji. Czyli tak:

BUTTON SEKCJA 1 BUTTON SEKCJA 2


Temat 1 z SEKCJI 1
Temat 2 z SEKCJI 1
Temat 5 z SEKCJI 1
Temat 3 z SEKCJI 2

Kombinowałem coś wstawiająć menu... Wtedy są jednak dwa problemy:

1. Buttony z SEKCJA 1 i 2 są POD TEMATAMI, a chcę by były nad :)
2. Tematy nie są na środku boxa, a chcę by były

Odnośnie punktu 2... Jak zrobić zmiany w szablonie, by były tylko w jednym odnośniku? To znaczy jak mam te menu i jeden button prowadzi do tego co wyżej, a drugi do czego innego - nie chcę by taki szablon był przy tym drugim.

Czyli jak dokonywać zmian w Joomla tylko pod jeden wyjątek? Bo jak zmienię szablon SECTION, to te zmiany będą już widoczne wszędzie. A chcę tylko w jednym buttonie menu. Zakręciłem... Mam jednak nadzieję, ze wyjaśniłem o co mi chodzi :D DZIĘKI WIELKIE! Liczę na Was :)

OK... Mam już by było pod modułem - MUSI BYĆ pozycja USER 3... Teraz pytanie... Jak zmienić, by te tematy były wypośrodkowane i by ta zmiana nie dotyczyła całego szablonu, tylko wybranej sekcji? DZIĘKI! :)

---------- Post dodany 20-10-2010 o 16:41 ---------- Poprzedni post był 19-10-2010 o 20:18 ----------


Jak dokonywać pojedyńczych zmian w układzie szablonu? By nie miały one wpływu na inne sekcje, tylko na jedną?

DZIĘKI! :)