PDA

Zobacz pełną wersję : Joomgalery - nie mogę zainstalować



Brassai
20-10-2010, 00:13
To miało być łatwe. Ściągnąć plik/archiwum. Wczytać i zainstalować za pomocą instalatora Joomla, tak jak polski pakiet językowy i tyle.
Niestety, wyświetla mi coś takiego:

JFolder::files: Ścieżka wskazuje niewłaściwy katalog albo katalog już usunięty.
Błąd. Nie znalazłem pliku instalacyjnego (XML) we wskazanym pakiecie. Być może pakiet jest podwójnie skompresowany.


I co to może być? Dlaczego?
Jeśli z każdą rzeczą, ja mam szukać rozwiązania na forum, to nic z tej Joomli nie będzie.

headge
20-10-2010, 08:41
Ściągnij jeszcze raz paczkę z oficjalnej strony joomgallery - może masz uszkodzone archiwum, sprawdź uprawnienia katalogów. Jeśli inne komponenty też się nie instalują to może być kwestia ustawień serwera - przeszukaj forum i wiki bo to nie nowy temat.
A tak w ogóle to przy takim nastawieniu

Jeśli z każdą rzeczą, ja mam szukać rozwiązania na forum, to nic z tej Joomli nie będzie.
lepiej daj sobie spokój z joomlą, poważnie.

Brassai
24-10-2010, 11:32
Hej, ściągnąłem z oficjalnej strony, i się zainstalowało :) Zainstalowałem komponent, czy powinienem też zainstalować moduły, żeby zacząc tego używać?
Jak zacząc używac JoomGalery?

seba.adm
24-10-2010, 11:37
Witam

W >>tym przewodniku<< (http://wiki.joomla.pl/index.php/Joomgallery) znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, dotyczące konfiguracji. W projektancie pozycji menu, oczywiście utwórz odpowiednie pozycje.

Brassai
24-10-2010, 12:27
Ok. Jasne. Super. Dzięki.