PDA

Zobacz pełną wersję : wylaczenie tytulu



maj_ka
22-10-2010, 20:55
hej,
co zrobic jesli nie dziala metoda wylaczenia tytulu artykulu przez wejscie do menu->start i ustawienie parametru komponentu globalnie: pokaz tytul artykulu na "nie"?
(nie dziala tez opcja wylaczenia globalnego dla ikon wyslij, drukuj, dla daty autora i modyfikacji?)
--
generalnie chcialam zrobic tak zeby tytul byl odnosnikiem do innej strony galerii zupelnie z joomla nie zwiazanej - tzn kazdy tytul prowadzi do fot z jakiegos koncertu, a w tresci dac tylko ewentualnie miniaturke zdjecia, ktora tez bedzie linkiem (albo nawet zero tresci)

poniewaz nie wpadlam na to jak to zrobic, a rozwiazania na razie jeszcze tez nie znalazlam na forum - chociaz szukam, to pomyslalam ze moze mozna zrobic tak: wylaczyc tytul i nazwe koncertu dac jako tresc i podlinkowac...
no ale tego tytulu wylaczyc nie moge :/

EDIT: joomla 1.5.20; szablon: zetes

cosik
23-10-2010, 00:06
Hej,
też miałem z tym problem. Zaobserwowałem jednak, że globalne wyłączenie pokazywanie tytułu działa dla artykułów tworzonych po ustawieniu w preferencjach. Jeżeli to się nie sprawdzić to da każdego artykułu możesz z osobna ustawić wyłączenie tytułu - Parametry: rozszerzone --> Pokaż tytuł --> Nie

maj_ka
25-10-2010, 01:22
faktycznie to zadzialalo.
usiadomilam sobie dzieki temu ze mialam dwa klopoty.

teraz drugim jest to by tytuly mogly byc linkami do zewnetrznych stron - galerie, kazda inna.
i nawet niekoniecznie musi byc tak by artykul rozwijal sie w tresc - bo tresci nie ma byc: tylko nazwa koncertu, ewentualnie miniatura zdjecia ktora tez bedzie linkiem...
na stronie glownej zrobilam to jako modul latestnews i podzielilam sobie na kategorie... ale potrzeba mi wlasnie podlaczenia tytulu...

andre123
25-10-2010, 15:36
ewentualnie to samo mozesz wylaczyc w parametrach odnosnikow menu, czyli jak utworzyles jakis nowy odnosnik w danym menu do danego artykulu, to tutaj rowniez mozesz ustawic by nie pokazywal tytulu strony i innych dodatkowych informacji (jak data, autor, itp itd).