PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie szablonów...



MusicWarrior
23-10-2010, 10:24
W załączniku są 2 ss. "tlo" jest to ss z mojego komputera kiedy otwieram daną stronę. "tlo2" jest to ss z innego komputera. Teraz takie pytanie. Dlaczego jedni widzą stronę tak (tlo), a inni inaczej (tlo2)? To robi wielką różnicę... przynajmniej dla mnie...

@Edit: Motyla noga... SS wyglądają tak samo. Ciekawe dlaczego... Musicie sobie to wyobrazić. Na moim nie widzę ramek, tło jest przezroczyste a u innych wszystko jest wyraźne.

tomsson
23-10-2010, 12:31
problem pewnie w tym ze strony ogladacie i porównujecie w róznych przegladarkach internetowych;) czy nie tak?

MusicWarrior
24-10-2010, 12:32
Właśnie nie... Ja na swoim komputerze, tym, jak i starym korzystałem z wielu różnych przeglądarek (był okres kiedy testowałem która jest najlepsza) miałem tak samo. Ostatnio działałem coś na laptopie ojca i zobaczyłem, że wygląda to zupełnie inaczej niż u mnie. Obydwaj korzystamy z google chrome...

@Edit: No i kilka razy już słyszałem "tylko dlaczego tło logo nie jest przezroczyste" i zastanawiałem się o co chodzi, u mnie wyglądało zupełnie jak przezroczyste...

tomsson
28-10-2010, 11:37
u mnie tez na laptopie da się zauwazyć lekką róznicę przy przeglądaniu stron jak na np. monitorze CRT.
szczególnie wtedy kiedy mam kąt nachyklenia ekranu LCD w laptopie źle ustawiony moze to to jest przyczyną ?;)
najprosciej daj link do tej strony

MusicWarrior
28-10-2010, 18:26
http://absidemal.pl/hah/

Tak, ale ja widzę znaczną różnicę. Najbardziej zauważalną jest przezroczyste tło logo. Na kompie mojego taty tło jest białe...

a_m
28-10-2010, 19:31
jeśli logo to nen .png z" haeven ... itd", to on nie ma przeźroczystego tła / różnice między monitorami, ich wyświetlaniem kolorów, profilami kolorów, postrzeganiem kolorów --> to nie jest "tutejszy" problem

tomsson
28-10-2010, 20:28
spytaj na forum elektroda.pl