PDA

Zobacz pełną wersję : przekierowanie



mnich209
24-10-2010, 20:14
Witam czy jest możliwość automatycznego przekierowania na inną stronę www w joomla z poziomu redaktora?

PeFik
24-10-2010, 20:44
że jak że co ?

Mnichu mógłbyś opisać, co miałeś na myśli pisząc ów pytania.

mnich209
24-10-2010, 20:50
Chodzi o to, że: mam na pewnej stronie redaktora, jest problem z dostępem do konta admina i ftp, ma być zmiana strony. Czy jest możliwość jakakolwiek abym mógł dodać automatyczne przekierowanie na inną stronę z poziomu redaktora

PeFik
24-10-2010, 20:56
z poziomu redaktora, a nie super administratora i bez dostępu do FTP... no way.
Gdyby tak było żadna joomla! nie była by bezpieczna. Wiem bo także zabezpieczam serwisy oparte na tym CMS-ie, przed hackerami.

andrzejxxl0
11-11-2010, 12:40
Podepnę się do tematu, bo szukam już kilka dni i nic mądrego nie wymyśliłem. Zainstalowałem k2, przeniosłem, artykuły i musiałbym porobić przekierowania, męcze się z dodatkiem ReDJ, ale wywala mi błąd 500. Nie mam dostępu do strony z błędami serwera, więc szukam po omacku, ale nic mądrego nie wymyśliłem.
-----------

No jednak wymyśliłem. Dwa dni męczarni, ale jest ok. ReDJ działa. Nie mam teraz czasu żeby się rozpisywać, no ale jak ktoś będzie miał problem z tym dodatkiem to niech się zgłosi, ja już go rozgryzłem. Głupio się przyznać ale popełniłem uczniowski błąd.