PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edytorem wysywig



zejnowski
24-10-2010, 20:25
Zainstalowałem sobie nowy edytor (jce) i od tamtej pory jest problem z edycja postów. Edytor po prostu nie pogrubia, i inne edycje czcionki nie działają, tinymce działa, wydaje mi się, że jest to problem mojego autorskiego szablonu bo podczas chęci edycji wyskakuje na górze na zółto podświetlony:


TEMPLATECSSFILENOTPRESENT
CSSFILEDEFAULT
3179

Zauważyłem, że to jest tylko nie wyświetlane na stronie już www a w edytorze wszystko jest ok, także przy podglądzie artykułu. Możecie coś poradzić?

zejnowski
25-10-2010, 18:39
Żadnych propozycji?

seba.adm
25-10-2010, 18:50
Witam

Zerknij do >>tego<< (http://forum.joomla.pl/showthread.php?40783-Edytor-JCE-problem-z-wy%C5%9Bwietleniem.&highlight=TEMPLATECSSFILENOTPRESENT+CSSFILEDEFAULT ) wątku na forum, i skorzystaj z wskazówek kolegów.

zejnowski
25-10-2010, 19:06
Nie działa niestety, ale wyczytałem, że po prostu trzeba to olać.

Mam inny problem polegający na tym, że JCE nie wyświetla sformatowanych przez siebie części tekstu, tzn. w panelu admina jest ok, w podglądzie jest ok, ale już na stronie nie ma np. pogrubień i innych formatowań, masz jakiś pomysł na to?

zejnowski
18-11-2010, 16:40
Wszystko wyżej już rozwiązane, ale pojawił się inny problem.

Nie działa jce. Jest włączony, ale nie pojawiają się ikony do edycji ani pogrubienie, kursywa, ani inne. Żadne.
Jak temu zaradzić?

---------- Post dodany o 16:40 ---------- Poprzedni post był o 16:26 ----------

Można temat przenieść do działu administracja.