PDA

Zobacz pełną wersję : UberPageBreak Jakaś instrukcja?



lechulk
25-10-2010, 14:29
Witam

Potrzebuje na swojej stronie użyc rozszerzenia uberpagebreak. Problem w tym że nie wiem jak się go używa a z wujka google też za wiele nie wyczytałem :/ Mam narazie tylko zainstalowany i włączony ten dodatek. Co dalej? Można w tych jakby zakładkach umieścić całkiem osobne artykuły? Czy tylko dalsze strony jednego artykułu?

---------- Post dodany o 12:29 ---------- Poprzedni post był o 00:17 ----------

nikt nie pomoże?

kurtz
25-10-2010, 14:33
developer nie napisał do czego plugin służy ?

headge
25-10-2010, 14:56
On dzieli artykuł na części tak jak standartowy plugin z tym że można je wyświetlić w zakładkach.
Po pierwsze musisz wyłączyć joomlowy plugin pagebreak. uberpage używasz tak jak zwykłego klikając na button podziału strony. Problem możesz mieć w K2 i joomli od wersji 1.5.20 - ten button może się nie pojawić (chyba że goście od K2 naprawili już ten bug), wtedy w źródle wpisujesz ręcznie każdą zakładkę <hr class="system-pagebreak" title="tytul1" /> itd.
I to cała filozofia.

lechulk
25-10-2010, 22:18
Mam właśnie joomle 1.5.20 i nie mam tego buttona. W zwykłym pagebreak też nie mam buttona. Wyłączyłem page break. To <hr class="system-pagebreak" title="tytul1" /> mam wkleić w artykule? Bo dodałem do artykułu i nie działa. Jak mam zrobić zwykły podział w uberpagebreak? Musze dodać w odpowiednim miejscu jakieś {pagebraak} {uberpagebreak} czy jak?

Dzięki headge za odpowiedź i jakbyś mógł to odpowiedz jeszcze na powyższe pytania. (jak ktoś inny odpowie to też sie nie obrażę)

developer nie napisał do czego plugin służy ? Trochę czytania ze zrozumieniem by sie przydało. Nie pytałem do czego służy ten moduł tylko jak się go używa a to jest różnica.

EDIT:
Już działa dzielenie przez dodanie: <hr title="pierwsza" alt="1" class="system-pagebreak" />

Dzieli, wyświetla listę na dole a na górze zakładki. Czy jest możliwość żeby na dole wyświetlał numery stron konkretnego artykułu. A na górze w tych zakładkach możnabyło przełączać między artykułami. Tak jakby w przeglądarce otwierać 2 artykuły niezależne w zakładkach i do nich osobno do każdego numeracja stron na dole(tylko do jednego aktualnie czytanego artykułu)?