PDA

Zobacz pełną wersję : System wymiany linków - Gotlink



Nowy1234
25-10-2010, 16:46
Witam najserdeczniej i najczulej jak tylko potrafię. Otóż na stronie, której jestem administratorem zapragnąłem wykorzystać SWL (system wymiany linków), konkretnie - Gotlink.pl Na powyższej stronie otrzymuję skrypt i następujące instrukcje dotyczące instalacji owego skryptu:

Instalacja skryptu 1. W zakładce serwisy przy nazwie domeny widnieje link skrypty
2. Po pobraniu skrypt należy wgrać w głównym katalogu serwera, tak aby był dostępny pod adresem http://www.domena.pl/{unikalnanazwapliku}.php
3. Dla katalogu {unikalnanazwapliku} należy ustawić prawa do zapisu oraz odczytu
4. Nie zmieniaj nazwy pliku oraz katalogu, ani ich zawartości.
5. Aby wyświetlić linki w serwisie należy w kodzie php zamieścić poniższy kod:

<?php
include("{unikalnanazwapliku}.php");
echo showGotlink();
?>

Niestety nie potrafię ogarnąć tego problemu, cały czas pojawia się komunikat głoszący: "Niepoprawna instalacja - brak skryptu na serwerze lub inna wersja skryptu od aktualnej"
Nie wiem co robię źle, Stworzyłem owy plik, o który proszono. Dodałem skrypt do footer'a w szablonie i wyskakuje "Intenal server error". Bardzo proszę o pomoc - będę dozgonnie wdzięczny.

mjmartino
25-10-2010, 17:23
Ty nie masz go tworzyć... tylko wrzucić na wierz do katalogu... / nadać uprawnienia 775
Potem dorzucasz owych kilka linijek kodu do templatki i finito..
Jak sobie nie radzisz chętnie pomogę oczywiście odpłatnie ;)

Nowy1234
25-10-2010, 17:45
Nie uważam, iżby wymagana była odpłatna pomoc w tego typu sprawie. Co więcej, myślę, iż proponując mi poratowanie, w zamian żądając pieniędzy, było z twojej strony nietaktem. Wygląda na to, że to, za co waszmość zażądał rachunku, udało się wykonać zupełnie bezkonfliktowo oraz całkowicie bez użycia miejscowej waluty. Ahoj!

KejeN
25-10-2010, 17:53
Obustronna wymiana dóbr intelektualnych @mjmartino wyjaśnił jak zainstalować system wymiany linków (nawiasem mówiąc kompletnie do niczego nie przydatny wg mnie) a @Nowy1234 wyjaśnił jakie zachowania nie są taktowne.
Tylko, że "emotka" ;) zmienia sens "nietaktownego" zdania @mjmartino.