PDA

Zobacz pełną wersję : Za mało artykułów na stronie startowej.



budokaifan
27-10-2010, 23:37
Ściągnąłem sobie templatkę i wszystko fajnie mi się udało zrobić. Mały problem zaczął się gdy przeszedłem do umieszczania artykułów na stronie startowej. A mianowicie na jednej stronie umieszczają mi się tylko 3 artykuły. Na początem muszę umieścićich 13 więc to będzie kupa stron a ja kzacznę na bieżąco dorzucać to się zrobi tego masa.
Dodatkowo to jak zrobić aby one się wyświatlały w postaci pojedyńczych wierszy. Bo ustawiają mi się w dwie kolumny.
Z góry dzięki za odpowiedź.

seba.adm
27-10-2010, 23:45
Podstawy obsługi Joomla! - Zapraszamy do lektury (http://wiki.joomla.pl/index.php/Joomla_1.5._Szybki_start)

budokaifan
27-10-2010, 23:48
Nie no, dzięki wielkie za odpowiedź!
No to zabieram się do lektury.
Zadałem dwa konkretne krótkie pytania a i tak dostałem odpowiedź na zasadzie - i tak to przeczytaj.
Czy odpoiwedź na nie jest tak skomplikowana?

KYCu
27-10-2010, 23:54
"Czy odpoiwedź na nie jest tak skąplikowana?"

Nie, to są podstawy.

pyziak
28-10-2010, 00:01
Zadałem dwa konkretne krótkie pytania a i tak dostałem odpowiedź na zasadzie - i tak to przeczytaj.
Czy odpoiwedź na nie jest tak skomplikowana? a może przypadkiem udało Ci się gdzieś wyczytać, że forum nie jest do nauki podstaw i prowadzania za rączkę ? od tego są tutoriale, książki, e-boki i masę innych rzeczy, forum jest od rozwiązywania problemów a twoja przypadłość tym nie jest.

---edit--

Nie mam czasu aby czytać tej instrukcji a to co innego, to generalnie wszystko wyjaśnia, właśnie dla takich ludzi ( co szanują swój czas) jest dział: Zlecenia
- zapraszamy

budokaifan
28-10-2010, 00:01
Przepraszam. Więc zadam pytanie inaczej.
Nie mam czasu aby czytać tej instrukcji w gąszczu jakiś pojęć. Wcześniej próbowałem ale się w tej instrukcji pogubiłem. Więc, skoro to są aż takie podstawy to czy mógłby ktoś mi to wytłumaczyć jak to zrobić (krótko). I proszę nie piszcie przeczytaj książkę czy tamtą lub tą instrukcję. Zwracam się na tym forum jako laik o pomoc. Jeśli ma ktoś odpowiedzieć tak jak powyżej to po co zaśmiecać to forum. Pytanie i odpowiedź - krótka piłka.
Serdeczne dzięki z góry za konstruktywną odpowiedź.

budokaifan
28-10-2010, 00:03
Dobra dzięki, nie męczcie się. Poszukam gdzie indziej.

Proszę o zamknięcie tematu!

KYCu
28-10-2010, 00:05
Proszę, się tutaj nie bulwersować, nie dość że na wiki napisane jest wszystko na Twój problem to jeszcze źle? skoro masz szukać gdzie indziej to poszukaj na wiki, tam masz gotową odpowiedź!

> klik (http://wiki.joomla.pl/index.php/Joomla_1.5._Szybki_start/Menu/Start) <

zamykam.