PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca gallery CB i własność obrazków.



stasio
28-10-2010, 00:42
Witam... Chyba przestałem coś rozumieć w związku z foczką, może jestem zmęczony.

Jest strona, na której user ma swój porfil w CB i jest foka są kategorie wyznaczone gdzie można wrzucać zdjęcia. Wszystko chodzi fajnie. Założyłem do CB TAB foki żeby pokazywało 5 ostatnich zdjęć. Problem w tym że nie pokazuje. Co ciekawsze Zdjęcie wgrane przez usera do galerii również nie jest "jego" nie można np wy listować tylko zdjęć jednego usera. CZy mi się wydaje czy w foczce nie ma czegoś takiego? np są fotki kwiatów i sa podpisane userem który je dodał i mozna tylko jego zdjęcia zobaczyć.
integracja z CB działa wtedy jeśli user wgra swój folder i jest jego właściciel.

Pytanie czy ja cos przeoczyłem w foce czy faktynie nie ma na to sposobu?

dwa , która z Galerii by zrobiła to co opisałem wcześniej + integracja z CB (jakaś)
pozdrawiam

seba.adm
28-10-2010, 01:42
Witaj @stasio

Zobacz może komponent JoomGallery + dodatek do CB GalleryTab (http://www.en.joomgallery.net/downloads/joomgallery-for-joomla-15/extensions/gallerytab-4.html)

Pozdrawiam

stasio
28-10-2010, 15:53
cześć.... dzięki za podpowiedź, właśnie wyczytałem troche o joomgallery.... niby nie jest tak fajne jak phoca ale musze niestety wybrac cos co działa jak musi a nie jak chce.... :)

---------- Post dodany o 14:53 ---------- Poprzedni post był o 08:29 ----------

ok, joomgallery chodzi, z tym ze mam problem z ocenami... ni jak nie moge tego uruchomić. Dałem komponent alphauserpoints ale nie wyświetla mi się możliwość oceny....
mam jeszcze pytanie... czy da rade żeby przy rejestracji w CB utworzyć możliwość wyboru grupy w goupejivi
cjak w joomgallery wy listowac wszystkie zdjęcie danego usera?