PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla Power Edition 1.0.11a



stone
21-09-2006, 09:17
Nowa wersja paczki z najnowszą Joomlą EN i PL
Dodane zostały wszystkie osiągalne łatki bezpieczeństwa oraz całość działa przy wyłączonym Register Globals

Dodano:
Książkę gość - Easy guestbook
System komentarzy - MosCom

Usunięto
Książkę gości - Akobook - za dużo problemów
System komentarzy - Akocomments - nie rozwijany już
Pomost do forum phpbb - nie rozwijany komponent, luki bezpieczeństwa. W to miejsce dodam niedługo nowy, ale przecież jest pomost do Przema:)


W obecnej wersji uaktualniono:
Pomost Joomla<->Przemo do wersji RC1
Edytor FCK
Forum Joomlaboard - poprawka bezpieczeństwa
Jogadgets
Letterman
Edytor JCE poprawka bezpieczeństwa


Pełny opis dodatków tutaj: www.pe.joomlapl.com

marian
06-10-2006, 15:10
Na stronie www.snowboard.uw.edu.pl zainstalowałem tak mniej więcej tydzień temu PE 1.0.11 z forum Przemo.

Jeszcze wczoraj wszystko działało normalnie, nic nie zmieniałem od tego momentu ani w plikach, ani w konfiguracji, natomiast strona leży i dostaję taki komunikat:



Warning: Failed opening 'forum/extension.inc' for inclusion (include_path='.;sys:/php/includes') in sys:/web/vhost/snowboard_bubson/index.php on line 45

Warning: Failed opening 'forum/common.' for inclusion (include_path='.;sys:/php/includes') in sys:/web/vhost/snowboard_bubson/index.php on line 46

Fatal error: Call to undefined function: session_pagestart() in sys:/web/vhost/snowboard_bubson/index.php on line 51

serdecznie proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

pozdrawiam
marian

stone
06-10-2006, 20:35
A są te pliki których dotyczy komunikat na serwerze?
NIe ma też forum w podkatalogu więc zapewne dlatego nie działa

marian
06-10-2006, 21:20
ok, przepraszam za zamieszanie - przed napiasaniem pierwszego posta sprawdziłem że jest plik index.php w głównym katalogu Joomla, nie pomyślałem za to żeby zobaczyć co z katalogiem forum - okazało się, że nie wiedzieć czemu katalog został przez kogoś przemianowany na "_forum_" zamiast "forum" i stąd problem - muszę wyjaśnić kwestię u admina serwera (mam pod tą stronę wydzielony fragment serwera uczelnianego)

dzięki i przepraszam za bałagan

wlodzimierz007
10-03-2007, 12:28
Witam.
A skąd mozna wziac samo Easy Guestbook ?? Mam je z ich strony ale po ang jest bsługa, ja chcialbym jednak na stronie po polsku?? Pozdrawiam