PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria w artykule alternatywa dla SIG



kazik70
01-11-2010, 09:54
Poszukuje rozszerzenia podobnego do simple image gallery? Chodzi o galerie w artykule.
Fajnie gdyby sposób w prowadzania galleri do artykułu był podobny,
bo uważam go poprostu za boski. Choć oczywiśce mogę się bez niego obejść.

Powód poszukiwań
http://forum.joomla.pl/showthread.php?45309-superfishmenu-i-simple-image-gallery-gryz%C4%85-si%C4%99

Proszę mi pomóc, dopiero zaczynam przygodę z joomla i jeszcze nie orjętuje się.

dkint
01-11-2010, 10:17
Witam

Multithumb 2.4.3 ...

pozdrawiam
Krzysiek

kazik70
01-11-2010, 14:30
O bardzo dziękuję, widzę że będzie sporo lepszy od simple image gallery

Proszę tylko mnie teraz nie gnoić :)

Bezkutecznie szukam na sieci jakiegoś tutoriala albo chociaż przykładu użycia, wyżej wspomnianego pluginu.
Internet jest zasypany prośbami o pomoc jak z tego z korzystać, ale nigdzie nie ma odpowiedzi.
Podane są komendy mosimage i multithumb, coś tam na pałke prubowałem ale nie wychodzi.

W Simple Image Gallery w edytorze pisałem "{gallery}xxx{/gallery}"
gdzie "xxx" była to ścieżka dostępu do pokatalogu strories.

A tutaj?

dkint
01-11-2010, 14:34
Witam

Wersja przytoczona przeze mnie jest "następcą" starej wersji Multithumb'a, z którą na Joomla 1.5 były problemy jednak wg. mojej wiedzy instrukcja z tej strony (producent starej wersji dodatku) http://www.kreacom.dk/mambots/multithumb.html, powinna pomóc ...

pozdrawiam
Krzysiek

kazik70
01-11-2010, 15:14
Panie Krzysiu dziękuję, pomogła i to bardzo :)

Bede się teraz tym bawił i testował sobie, rozwiązuje to mój problem. Nie ma konfliktu z menu jak to miało miejsce z simple image galery.
Chociaż wczytywanie zdjęcia na pełny rozmiar trwa z decydowanie dłużej, przynajmniej z podstawowymi ustawienami.

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

dkint
01-11-2010, 15:47
Witam

Cieszę się, że pomogło ...

ps. na przyszłość wolałbym standardowego Krzyśka :), z Krzysia wyrosłem już jakieś 30 lat temu ...

pozdrawiam
Krzysiek