PDA

Zobacz pełną wersję : Data po polsku



Finwe
21-09-2006, 15:27
Mam problem z wyświetlaniem daty w komentarzach i artukułach. Joomla wyświetla mi daty w formacie cyfrowym np. 9.09.06 ale tak gdzie trzeba dać miesiąc nazwą to już używa nazw angielskich. Jedynym wyjątkiem jest ExtCalendar który pokazuje wszystko poprawnie. Czy mógłby ktoś zasugerować co zrobić, żeby to zmienić?

sowapuchacz
02-02-2012, 21:22
Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum:)
Chciałbym poprosić o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu: po przeniesieniu strony (joomla 1.0.15) na nowy serwer, wszystko zdaje się działać dobrze, niestety wszelkie daty przy artykułach itp. wyświetla mi w języku angielskim, co mnie bardzo irytuje. Na starym serwerze datę wyświetlało prawidłowo, po polsku. Kontaktowałem się z administratorem serwera, ale zapewnił mnie, że z ustawieniami serwera jest wszystko w porządku i wszystko ma na pl_PL.UTF-8 . Adres strony: http://www.unia.nowasarzyna.eu
Nie chciałem zakładać nowego tematu, dlatego piszę tutaj.

Bazyl
02-02-2012, 21:40
Witam,

Masz wszystkie pliki językowe?
Napraw błędy szablonu:

</head>
</head>
<body>

<body class="all">

p.s. Wiesz, że mamy już Joomla 2.5.1?

sowapuchacz
02-02-2012, 22:09
W katalogu języka mam pliki: polish.php, polish,ignore.php, english.php, english.ignore.php, czyli właściwe dla tej wersji joomli. Języka zaplecza tylko angielski, język strony ustawiony na PL.
Wiem, że jest już wersja 2.5.1, ale na poprzednim serwerze był problem z wykonaniem pełnej kopii witryny, dlatego nawet nie zabierałem się za przejście na joomle 1.5.