PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z przeglądarką IE - pilna pomoc



o2o2-86
02-11-2010, 12:17
Witam.

Mam problem z przeglądarką IE.
Jakieś 2 miechy temu była awaria na serwerze i odzyskiwałem wszystko z baz danych.

Teraz zaczynają wydzwaniać, że im się artykuły nie pokazują.

Czy wie ktoś o co morze chodzić? Pod mozilla i chrome wszystko jest ok, tylko ten nieszczęsny IE. A trenerzy od rana dzwonią, że nie widzą terminarzy itp.

Adres stronki www.azsgdansk.pl

Z góry wielkie dzięki na formu.

P.S. Przeglądałem kilka wątków ale nie znalazłem odpowiedzi.

Jeżeli gdzieś taki temat był proszę o nakierowanie

zwiastun
02-11-2010, 12:25
Tak na oko pewno z powodu kopiowania do witryny materiałów z worda

o2o2-86
02-11-2010, 12:29
też właśnie do tego doszłem, ale proszę powiedzieć, jak to zmienić? czy wszystkie artykuły muszę przeglądać i kasować info o wordzie?

zwiastun
02-11-2010, 12:39
To nie kwestia skasowania "info o wordzie", tylko posprzątania śmietnika, jaki jest pozostawiany w kodzie HTML artykułów. Czy naprawdę tak trudno dojrzeć w edytorze TinyMCE przycisk "Wklej z Worda"?

Robster
02-11-2010, 12:42
Doszedłem się pisze.

Jakie info o wordzie? Word nie jest narzędziem webmasterskim, dlatego artykuły, które się nie pojawiają należy przepisać/skopiować do jakiegoś edytora (Pajączek, Notepad++) i dopiero do J!.
Nie pisz też w tematach, że coś jest pilne. Wątpię by spowodowało, to że ktoś porzuci swoje zajęcia i zacznie rozwiązywać Twój problem, sądzę nawet, że zadziała to wręcz odwrotnie.

//Witaj @zwiastun :)

o2o2-86
02-11-2010, 12:46
dzięki za info.

Jeszcze pytanie, bo z tym chyba sobie już poradziłem, ale brak jest prawej kolumny. to chyba co innego?