PDA

Zobacz pełną wersję : Rozszerzenie do Strony powitalnej.



rado85
02-11-2010, 22:32
Witam to mój pierwszy post. Mam zwariowana klientkę, która oprócz strony którą zrobiłem zażycyzła sobie aby zorbić strobnę powitalną. Takie rozwiązania sa chyba niemodne, ale skoro sobie zażyczyła...
Chodzi o to że jest cąła stronka już gotowa a teraz mam jeszcze dorzucić stronę powitalną. Moze jest jakiś komponent który by to zrobił, bio chyba to by było jedyne wyjście ponieważ musiałbym zrobić zupełnie inny układ Divów itd. No nie wiem może macie inny pomysł na to rozwiązanie. Bardzo będe wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam.

PeFik
03-11-2010, 05:13
Łał skoro masz klientkę i ona płaci, bo taki jest byt klientów. Zatem porada powinna być odpłatna, zatem jeśli będziesz się rozliczał przekaż 1% podatku na rzecz organizacji chroniącej przyrodę i/lub zwierzęta - okey.

A porada brzmi - zrób plik index.html (tam daj czego ów pani chce) ty ze swoej strony zrób przekierowanie na plik index.php, jeśli ktoś coś kliknie oraz po upływie xx sekund używając komendy refresh z URL. :up:

rado85
03-11-2010, 07:02
Spoko, przekażę jak dostanę hajs. Ale jednego nei kumam. Gdy wpisze adres w przeglądarrce i będą obok siebie pliki index.html i index.php to html ma pierwszenstwo przed php? Pozdro

Robster
03-11-2010, 07:28
Podstawy podstaw, tak mówią, ale jak jest na prawdę, to najstarsi górale nie wiedzą.

rado85
03-11-2010, 07:50
u mnie na localshost czyta najpierw php


Ale na serwerze normalnym jest tak jak powiedziałeś. Piekne dzięki. Pozdrawiam