PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wersją PL w Joomfish



Makk
03-11-2010, 02:24
Witam,
przejrzał trochę tematów związanych z joomfish ale nie znalazłem nic podobnego do mojego problemu.

Wrzuciłem joomfish na witrynę uruchomiłem wersję EN i poprzez ftp wrzuciłem sobie język niemiecki w administrator/language i language.

Przetłumaczyłem pierwszą stronę główną i wszytko fajnie pojawia się wersja EN i DE ale gdy wybieram ponownie PL będąc np. na EN to przerzuca mnie z powrotem do ostatniej wersji językowej na której byłem (czyli np. EN)

W zapleczu mam ustawiony PL jako domyślny dla witryny i zaplecza.

Wyłączyłem również sobie dla testu język DE by spróbować czy tylko przy PL i EN będzie działać jakoś inaczej ale mimo odświerzania strony i próby wejścia na wersję PL dalej jako pierwsza pojawia się wersja EN.

Inną kwestią jest iż będąc w dowolnej innej zakładce na wersji np. EN np. OFERTA klikam flagę PL i spokojnie wraca mi na polską OFERTA.

Więc problem tkwi w tym iż będąc na dowolnej wersji językowej EN / DE na stronie głównej owego języka, gdy chcę wrócić na stronę główną PL wracam do ostatniej wersji językowej na której byłem czyli stronie głównej DE / EN.

Z góry dziękuje za podpowiedź i pomoc