PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z datą utworzenia artykułu.



tolomei
03-11-2010, 18:29
Witam.
Strona, o której mowa znajduje się pod adresem www.tolomei.pl .

Mój problem polega na tym, że daty pod artykułami dziwnie się zachowują. Czas nie jest czasem utworzenia artykułu(taki ustawiłem), ale jest to aktualny polski czas i data(przesunięte 1 godzinę do tyłu względem polskiego czasu).

Tak więc data i czas utworzenia artykułu działają jak zegarek z datownikiem :)

Proszę o pomoc. Jakieś pomysły ?


Dziękuję
tolomei

zwiastun
03-11-2010, 21:00
Trudne pytanie, bo nie zrozumiale. Może masz gdzieś źle ustawiony aktualny czas - na serwerz, na witrynie....

Jola
03-11-2010, 21:00
Witam,
prawie na pewno to wina szablonu.
Przełącz na standardowy i sprawdź efekt.

tolomei
03-11-2010, 22:22
Dokładnie jak jolaass powiedziała.
Przy innym szablonie wszystko jest ok.

Dziękuję za pomoc.

Teraz muszę pomyśleć jak to naprawić :S

---------- Post dodany o 22:22 ---------- Poprzedni post był o 22:05 ----------

O kurcze... to jest tutaj:



<span class="small spacer">
<?php if ($this->params->get('show_create_date')) : ?>
<span class="info_date">
<?php echo JHTML::_('date', $this->article->created, JText::_('DATE_FORMAT_LC2')) ?>
</span>
<?php endif; ?>
<?php if ((($this->params->get('show_author')) && ($this->article->author != "")) && $this->params->get('show_create_date')) : ?> | <?php endif; ?>
<?php if (($this->params->get('show_author')) && ($this->article->author != "")) : ?>
<span class="info_author">
<?php JText::printf( 'Written by', ($this->escape($this->article->created_by_alias) ? $this->escape($this->article->created_by_alias) : $this->escape($this->article->author)) ); ?>
</span>
<?php endif; ?>
</span>

Sam na pewno się w tym nie połapię.
Może ktoś pomoże ?

Jola
03-11-2010, 22:26
Może podasz który plik edytujesz (ścieżka).
Podpowiedź - musi być w katalogu html Twojego szablonu

tolomei
03-11-2010, 22:34
Nazwa templatki: gk_pulse (do pobrania tutaj (http://www.tolomei.pl/gk_pulse.zip))

Ścieżka do powyższego kodu: templates/gk_pulse/html/com_content/frontpage/default_item.php

Jola
03-11-2010, 22:57
Cóż, nie wiem skąd, kto i po co - to, co podałeś to nie jest to samo co masz na stronie. Ktoś już coś namieszał. Poza tym szablon ten generuje sporo błędów (włączone raportowanie błędów)

tolomei
03-11-2010, 23:44
hmm
to w takim razie nic tu po mnie

Dziękuję bardzo za pomoc.
Pozdrawiam

temat do zamknięcia

EkleErs
04-11-2010, 01:07
gk_pulse/html/com_content/frontpage
to

<span class="small spacer">
<?php if ($this->params->get('show_create_date')) : ?><span class="info_date"><?php echo JHTML::_('date', $this->article->created, JText::_('DATE_FORMAT_LC2')) ?>
</span>
<?php endif; ?>
na

<span class="small spacer">
<?php if ($this->params->get('show_create_date')) : ?><span class="info_date"><?php echo JHTML::_('date', $this->item->created, JText::_('DATE_FORMAT_LC2')) ?>
</span>
<?php endif; ?>