PDA

Zobacz pełną wersję : dodatkowa ikona w naglowku artykulu



Patros
03-11-2010, 22:07
Witam

Chciałem dodać ikonkę w każdym artykule w miejscu gdzie są te trzy ikony pdf, email, print (chciałem mieć ich cztery)
Może mi ktoś pomóc gdzie muszę to dopisać. Znalazlem kilka wpisów w szalonie i w componencie ale dopisanie nowych czesci kodu z ta nową ikona nc mi nie zmienia.

Please

palyga007
03-11-2010, 22:27
Znalazlem kilka wpisów w szalonie i w componencie

Czy nie można poświęcić 30 sekund na przeczytanie tego co zostało napisane, aby takich kwiatków nie tworzyć?

konkrety.

w jakim "componencie"? jakie wpisy dodajesz?

A jeszcze sie upewnię... Na pewno o Joomla! 1.0 chodzi?

Patros
03-11-2010, 23:43
Sorki - poczytam forum a i prosze admina o przeniesienie tematu do joomli 1.5 bo sie pomylilem. <- jak sobie chcesz / a_m

Pozdrawiam

ps. a chodzi mi o artykuly na stronie glownej.

---------- Post dodany o 23:43 ---------- Poprzedni post był o 22:52 ----------

W archiwum znalazlem tylko jak wlaczyc lub wylaczyc te ikony. Ja chce dodac czwarta ikone facebook.chodzi mi o ikony wyswietlane w artykulach na stronie glownej. Zapewne musze zmodyfikowac jakies skrypty rdzenne joomla ale nie wiem ktore.
Znalazlem juz miejsce gdzie sa pliki widoczne w administratorze i dodalem facebooka i mam w artykule dostepna czwarta opce ikona facebook ukryj/ pokaz/globalne ale co i gdzie dalej aby sie ona pojawila.

Gdzie np znajde takie funkcje jak show_pdf_icon lub pozosta le i gdzie jest zapisana sciezka do pliku ikony np. pdfa - wtedy na wzor sobie dodam wpisy i moze zadzaiala

Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie wskazowki

alex51
04-11-2010, 06:52
Za wygląd artykułów na stronie głównej odpowiada plik components/com_content/views/frontpage/tmpl/default_item.php. Sposób przemieszczenia ikon został przedstawiony w >>tym<< (http://forum.joomla.pl/showthread.php?44955-Lista-artyku%C5%82%C3%B3w-i-zmiany&p=197083&highlight=#post197083) temacie, więc może będzie to pomocne w dodaniu nowej ikony.