PDA

Zobacz pełną wersję : [Szukam] Pobieranie plików po wypełnieniu formularza



adam977
04-11-2010, 12:01
Witam
Poszukuje modułu który umożliwi pobieranie plików ze strony po uprzednim wypełnieniu formularza, z możliwością własnej edycji pól tego formularza.

konradmz
19-11-2010, 13:55
Odnawiam temat, potrzebuję czegoś podobnego czyli żeby ściągnąć plik należy podać maila i nazwę

macko1111
31-01-2022, 10:50
Chciałbym odnowić temat. Przeszukiwałem forum ale albo temat jest bardzo prosty albo po prostu nie trafiłem na nic ciekawego.
Generalnie byłby to dostęp do pdf ale na zasadzie coś za coś czyli po podaniu nazwiska, imienia i telefonu możliwe by było pobranie pdf.

Z góry dziękuję

Frodoo
31-01-2022, 12:24
Temat chyba zbyt łatwy. Robiłem ostatnio coś takiego. Możesz zrobić to po zarejestrowaniu. W Joomla 3 jak i 4 można zmieniać w nadpisywaniu tłumaczeń wartości języka. I tam możesz przekształcić nazwę na imię i nazwisko. Telefonu standardowo nie ma w rejestracji więc możesz takie pole dodać J3 i J4 ma taką funkcje wbudowaną.
Po rejestracji nowy użytkownik się loguje. Wystarczy utworzyć artykuł i w menu ustawić mu poziom dostępu registered i podlinkować pdfa i z głowy. Albo jakimś dodatkiem, który zlicza pobrania.