PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla - logowanie administratora, brak panelu



Kubbaz
04-11-2010, 19:40
Cześć!

Zainstalowałem Joomle na serwerze i po wpisaniu w pasek adresu nazwy strony wyświetla się takie okienko:
3211

Jak mogę zalogować się jako administrator tej www i zmieniać jej wygląd i treść?
Po wejściu na ftpa przez Total Commandera, widać że wszystkie pliki są zainstalowane.
Wpisanie w pasku adresu www.nazwa_strony.pl/administrator nie pomaga.

palyga007
04-11-2010, 19:45
Cześć!

Widzisz takie szare literki pod spodem, na których jest napisane, że nie można połączyć się z bazą danych?

To strona na tzw "localhost" czy gdzieś na serwerze zewnętrznym? Sprawdź poprawność informacji służących połączeniu z bazą. (plik configuration.php)

Kubbaz
04-11-2010, 19:56
Widzisz takie szare literki pod spodem, na których jest napisane, że nie można połączyć się z bazą danych?
Tak. Jest napisane:"Nie można się połączyć z serwerem bazy danych"

To strona na tzw "localhost" czy gdzieś na serwerze zewnętrznym?
Na serwerze zewnętrznym (prv.pl).

Sprawdź poprawność informacji służących połączeniu z bazą. (plik configuration.php)
Jak mogę to sprawdzić? Przesyłam ten plik jako txt.

palyga007
04-11-2010, 20:08
a skąd ja mam wiedzieć jakie jest twoja nazwa bazy login hasło host??
Za przeproszeniem, ale bez jaj. Jeśli chcesz coś robić w Joomla! to takie rzeczy MUSISZ wiedzieć.

Najpierw spędz trochę czasu tutaj : http://wiki.joomla.pl/Nowicjusze
Używaj forumowej szukajki itd.
Potem wróć na forum i zacznij zadawać pytania.

Pozdrawiam.

dkint
04-11-2010, 20:18
Witam

Kubbaz nie jest mądrym posunięciem wrzucanie pliku z danymi dostępowymi do Twojego serwera, podanie tych danych nie daje nic, skąd mamy wiedzieć czy one są poprawne ... najlepiej usuń załącznik i posprawdzaj dane typu nazwa bazy danych, użytkownik, hasło i host ...

pozdrawiam
Krzysiek